Simča a sníh

23.11.2008

Hezký den, tak včera Simča poprvé viděla sníh..čekala jsem teda větší nadšení :? :///: Ve středu nám mimochodem bude 8 měsíců, takže přikládám pár foteček. Jsme tam spolu, konečně se už nemusím stydět fotit, mám 17 kg dole :qu: :\x:

krásné fotečky, malá je rozkošná :h: ;)
jo a s těmi kilama :? :jawdrop: prosím tě jak jsi to udělala že za takovou chvilku jsi tolik zhubla? já to cvičím a jde to teda pomalu :( myslíš, že jsi to shodila rozumným způosobem a nenabereš to za nějako dobu dvojnásobně zpátky? :? :w: :w:

In reply to by Marcelka83.

Vzhledem k tomu jak jsem žrala v těhotenství a při kojení, to moje omezení musí být někde vidět. Možná jsem to vzala dost hrrr, jenže já takhle jedla vždycky - málo a hlavně zeleninu. Nic mi to nedělá cítím se fajn, hled nemám, nic mi nechybí, akorát ta chuť někdy je. Ze začátku jsem jedla k obědu vaječnou omeletu ze 3 vajec se zeleninou, třeba s hráškem, nebo kedloubkem nebo kuřecí maso se zeleninou, a když jsem si zvykla a přestala mít hlad, začala jsem jíst jen zeleninu. Jím tak pořád, mezi hlavníma jídlama piju jen kafe s mlékem a umělým sladidlem, přece jen potřebuju mít trochu té sladké chuti. Jak říkám někomu se to může zdát hodně drsné, ale mně to tak vyhovovalo a vyhovuje dál. Jo a necvičím..

Malá je krásná :girl: a ty se už najez ,maminko už nehubni,vypadáš jako Simči starší sestra :qu: jseš šikulka,tolik kilo dolů :\x:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka