šelest | Moje těhotenství.cz

šelest

Obrázek uživatele MillyJ

ahoj maminky Sluníčko náš malý má šelest od miminka a teď mu jsou dva roky. Stěžuje si že ho bolí nožičky což dle zkracující se délky kalhot chápu jako růstový spurt, ale čím dál více častěji mi i při sebemenším uderení spustí sirénu a zfialoví mu pusa. Přišel za mnou jeden tatínek s větou on má šelest že? Tož jsem koukala jak to ppoznal. Zrovna ho hlídala moje mamina a ta ho fyzicky nezvládá kór když se začne takhle vzpouzet a kroutit a při tom zfialoví.
Zajdu s tím k dr, ale chci se zeptat jestli máte některá taky takovéto stavy u dítěte a jak jste to začali řešit? Ten tatínek mi poradil že na něj mám přitom jemmně fouknout a uklidnit ho co nejrychleji to půjde.
Ještě mě napadlo jestli v tom taky nemůže hrát roli psychika bo máme druhého mimíska tak jestli to může být i projevem žárlení.
hezký den všem Sluníčko

Obrázek uživatele monimako

Také máme šelest na srdíčku Holčička 3,5 let,
a hlídají nás na dětském kardiu, buď se to zlepší,
nebo v horším případě operace.
Pak mám druhou holčičku ve věku 2 let, ve vztekacím období,a řeším to tak, že si ji k sobě přitisknu a chlácholím.
Přeji hodně zdaru a hlavně kupu zdravíčka Vám všem.

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Ahoj holky, za 7 týdnů rodíííím Koulení očima . Mám doma 3 letou dcerku, která mluví hodně nahlas, někdy až křičí - spíše večer, prostě nestlumí hlas a já si říkám, zda nám miminko nebude stále budit. Navíc spolu spíme v manželské posteli.

ahoj,
včera se mi stalo něco co mě hrozně dostalo, ale začnu od začátku.
Je mi 28, dělám dálkově VŠ a mám 2 děti (4,5 a 2 roky). Muj syn má mírnou formu atypického autismu, měla bych být trpělivá a vyvsvětlovat mu sociální interakce které nechápe i další věci.

Ahoj holky, jasně, že neplánuji při porodu baštit - ale vzpomínám si na ty blafy, které tam vaří a tak bych si chtěla vzít nějakou železnou jistotu sebou - nic vařeného - něco co můžu zabalit teď do tašky a za 7 týdnů to tam vybalit a v případě nouze (po porodu) sníst.

Ahoj holky, jasně, že neplánuji při porodu baštit - ale vzpomínám si na ty blafy, které tam vaří a tak bych si chtěla vzít nějakou železnou jistotu sebou - nic vařeného - něco co můžu zabalit teď do tašky a za 7 týdnů to tam vybalit a v případě nouze (po porodu) sníst.

Ahoj spolutěhulindy TěhulkaSluníčko jsem v 8tt,termín mám 11.dubna a čekáme dvojčata.Chtěli jsme ještě jedno a nakonec jsou z toho dvě :k: .Nevolnosti mám od 5tt celodenně a už se moc těším až př

Dnes máme termín porodu Dance 4
Jenže nic nenaznačuje tomu,zebych dnes měla porodit.

Zdravím holky, trochu plaším...před týdnem jsem si dělala první test čárka byla slabší než tahle na přiloženém obrázku, ale né o moc...Teď se mi čárka udělala dřív než kontrolní, ale pořád je trochu slabší...tak se obávám, aby to třeba nebylo mimoděložní Beee

ahoj holky od rana ma silny krece do bricha jako pri menzes a vystreluje me to do panve a boku i do nohy ze nemuzu ani chodit kdyz to polevi tak bych div ulevou usla , ve ct nastupuji do nem , bricho mam tvrdy a malyho malo citim ,nechci byt za hysterku jeli byste?

tohle je naše zlatíčko, 54cm, váha 4,4kg

ahoj holky minulou sobotu me dovezli do nemocnice s krvacenim.Udělali mě utz a dok se mě ptá nečekala jste dvě?