rychlá pomoc - skřípnuté prsty

01.03.2012

holky malej mi strčil prsty mezi dveře, když jsem zavírala auto, zlomený to asi nemá, pohybuju s tím normálně, nijak u toho neplače, když mu na to šahám, ale má to trošku oteklý, co teď???
mezi předníma a zadníma dveřma je škvíra, takže to zlomený určitě nebude, má tam odřenou kužičku a jak píšu, nateklý :( já bych si nafackovala :(

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj přesně to se stálo i nám...babička přibouchla malé prstík do dveří auta...byl to řev jak svina, já se bála že už je na cimprcampr, fakt mazec páč mamka těma dvěřma docela dost bouchla...opuchlej měla prstík taxme chladili..naštestí s ním hýbala takže sme k doktorovi nejeli...pak ji nehet černala postupně slezl...bylo ji v té doby 1,5 roku...

já jsem takhle zabouchala do dveří prsty babičce :( . Naštěstí neměla prsty skříplé ale měla je oteklé. Tak si dávala studené obklady a druhý den už to bylo dobrý.
Takže taky studené obklady a pokud má oděrky tak vyčistit dezinfekcí :-)

irena1111

Hlavně když se nestalo nic horšího, na tohle bude stačit studenej obklad

chladit a vyčistit oděrku. Jednou jsem malé přibouchla prst do šuplíku a to bylo krve, taky to nateklo, ale stačilo chvíli pod tekoucí studenou vodu a pak jsem jí to chvilku chladila mokrou žínkou a dobrý :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka