Rozluštila jsem, co znamenají ty škrábanice v těhu průkazce :-( | Moje těhotenství.cz

Rozluštila jsem, co znamenají ty škrábanice v těhu průkazce :-(

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Fenylketonurie - získala jsem jí v těhotenství, jen tehdy to byla těhot. hepatopatie, z které je teď fenylketonurie.. vzpomněla jsem si, že to byl důvod, proč jsem měla chodit každý půl rok na testy na Internu. Já myslela, že to jako přešlo, ale ona je to prý, jak jsem se dočetla, dědičná porucha metabolismu (játra). A to, že se na to přišlo bylo kvůli Preeklampsii (gestoze) - tu znáte. Takže moje dítě může být postižené, páč mi nefunguje metabolismus, jak má. To jsem vůbec nevěděla a doktorka mi to neprozradila.. proto se sestřička divila, proč mám tolik testů.. tak uvidíme, jak to dopadne.. jen doufám, že mimi bude OK a jestli budu mít rizikový, je mi fuk, klidně budu chodit po rukou, jenom aby byl zdravý(á).

Komentáře

Obrázek uživatele Terulkovka

No to raděj nečti a neřeš,víš někdy je lepší nic nevědět...
Já taky nesmít teď řešit tu mojí rakovinu...
Prostě všechno bude dobrý a hotovooooooooo!!!!
Měj se hezka!!Terka Jednička :c: :k:

Obrázek uživatele Katka a František junior

Jednička Tak i držím palečky ať je všechno o.k..A kde bydlíš v Dejvicích?pa

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Roztokách. Díky, snad bude..

Čekáme páté miminko

Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

Ahojinky všem,

Ahojky Smile holky chtěla jsem se zeptat zda by jste mi neprodali třeba 5 plenek od vás.U nás je problém v tom že Eliška v noci moc pije takže jí v noci přebaluju ale stejně je celá pročůraná takže jí většinou i převlíkám.

Holky nemáte náhodou program na zmenšování fotek a program ve kterém se mi uloží fotky do formátu jpg?Na starém počítači jsme to měla,jenže nám odešel takže už nevím v jakém programu to bylo.Poraďte prosm

Ahoj holky, tak si musím postěžovat. Jsem už šíleně vyčerpaná. Naše beruška už od porodu krásně spinkala. Usnula vždy tak kolem 22 hodiny a vzbudila se tak ve 4 - 5 hodin ráno, pak zase spinkala tak do těch 6,30 hod. Ale včera......celý večer jí bolelo bříško, prděla jak blázen.

Ahoj holky.

Ahoj holky myslíte že můžu malému dát omáčku z jater ? Samozřejmě bez masa jen omáčku s ríží 6.12. nám bude rok.Děkuji za radu.

Mám pár dotázků ohledně praní:
1. V čem jste prali v šestinedělí/po něm.
2. Na kolik stupňů a minut jste prali v šestinedělí/po něm.
3. Žehlili jste v šestinedělí/po něm.
4. Prali jste dětské prádlo spolu s dospěláckým?
4. Prali by jste látkové pleny (počurané, pokakané) s normálním dětským prádlem, pokud by jste ty pokakané předem opláchli?

Ahoj maminky a těhulky, tak jsem tu minulý týden psala, že mimi přestalo růst, tak jsme byli na podrobnějším vyšetření v HK a tam nám teda potvrdili, že je mimi o 14 dní menší a že mám špatný průtok tepen, ale zatím je to dostačující, mimisek má odhadem 1873 g a i když jsme nechtěli, tak nám prozradili, nebo spíš se přeřekli, že to je teda na 100% holka, ale co je důležitý, tak koukali na všech

http://www.detskybazar.cz/?page=inzerat&id=709

http://www.detskybazar.cz/?page=inzerat&id=709