rozloučení

24.02.2009

Holky chtěla bych se s Vámi rozloučit.Zítra na 9 nastupuji do nemocnice,jelikož ve čtvrtek mě čeká v 7:15 císař-jelikož určitě do te doby neporodím normálně a nic víc na výběr nemám.Moc Vám děkuji za rady a podržení za celé mé těhu Vám všem a pokud si vzpomenete držte nám palečky at jsme s malou v pořádku.Moc se bojím i když už mám jeden císař za sebou před 4 lety pro konec pánevní a preeklampsii.Mějte se tu hezky a doufám,že brzy budeme v pořádku doma a já se přihlásím jako maminka Magdalénky:-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jak jsme si již dneska jednou psaly, tak budu na Tebe moc a moc myslet a samozřejmě držet Ti palečky!!! :one: Magdalénka bude určitě kus ženský, tak ještě možná budeš za císaře ráda, že třeba 4 kilča nebudeš muset tlačit normálně! (snažím se to brát z té lepší stránky.. :-) ) :c: Ve čtvrtek ráno si dám budíka a budu mačkat, co to jen půjde!!! :one: Holky držte se!!! :qu: :a: :a: :a: :a: :a: :a: :a: :a: :a:

přeji ti hodně štěstí a neboj se vše dobře dopadne a ty budeš brzy doma se svojí malou Magdalénkou.Držíme pěstičky já a můj Tomášek.paMarkéta

drzim palecky:o)) a moc moc ti preju ze uz za par dni budes mit svuj uzlicek lasky u sebe:o) me ceka jeste 5 mesicu. tak budte statecne holky a koukej za par tydnu napsat jak to zvladate:o))

moooc Vám děkuji normálně mi padají slzičky,protože vše je ok a mužu rodit normálně,ale bohužel malá ven do termínu nechce a na vyvoláni nesmím kvukli prvnímu císaři.Je mi to tak líto achh jo.Jste moc hodne,dekuji za podporu.Urco se ozvu jak to pujde

In reply to by elixiiirek

Tak si z toho nic nedělej aspoň víš že na ní nevezmou kleště. To je taková moje fobie..........strašně se bojim kleští. Moje máma když rodila bráchu před 40 lety, tak tomu doktorovi vykopla skoro zuby jen aby na něj nevzal kleště. Takže já musim být stejný hrdina, kdyby na to došlo. A na konec, třeba se malá ještě rozhoupe..))

My Ti moooooc držíme pěstičky :one: , neboj, všechno dobře dopadne :qu: ! Hodně štěstíčka :k: Ti přeje Renata s Natálkou :a: :w:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka