Rizikové těhotenství po zamlkém těhu? | Moje těhotenství.cz

Rizikové těhotenství po zamlkém těhu?

Obrázek uživatele svehlinka

Ahoj děvčata,

mám na vás malý dotaz. V srpnu tohoto roku jsem byla na revizi po zamlklém těhu. Pomalu se blíží doba, kdy se s manželem opět můžeme snažit o mimčo. Moje práce není náročná a když se vyskytnou těžší věci, tak mám hodné kolegy, kteří pomohou. Proto si myslím, že bych mohla být v práci až do klasického nástupu na mateřskou.
Dnes mne však vystrašila kamarádka, která mi řekla, že jakmile otěhotním, tak půjdu z 90% na rizikové. Tak bych ráda slyšela vaše názory a zkušenosti. Jak jste to měly vy?
Předem děkuji

Obrázek uživatele svehlinka

Ahoj,
všem vám děkuji za názory. Tak ať se vám daří a máte zdravá mimča.

Obrázek uživatele Michaela

No já měla taky zamlklé těhu v červenci, teď jsem těhotná a na rizikovku jsem automaticky nešla, ale můžu klidně jít, prý podle toho, jak se budu cítit, Pápá

Obrázek uživatele Iwule

ahojky, já mám zkušenosti jiné. po prvním i druhém zamlkém potratu jsem šla na rizikové hned.

Obrázek uživatele Peťule..

jsem na tom stejně, jako maminka pode mnou - první těhotenství skončilo revizí v 10.týdnu a při dalším těhotenství mě na rizikový nedali... teda poději jo, ale až kvůli komplikacím, rozhodně ale ne kvůli předešlýmu nezdaru Pápá

Obrázek uživatele vieruse

Já měla ZT s následnou revizí v 10tt a další těhu mi nikdo neoznámil, že by bylo rizikové Wink

Čekáme páté miminko

Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

Ze všeho nejdřív bych chtěla poděkovat za úžasnou práci zlatým českým ručičkám,které vlastní Zuzík.Myšák Jednička a ráda bych se pochlubila "částečně vlastním a částečně cizím peřím". :s: Tím "vlastním peřím" mám na mysli mojí krásnou 17ti měsíční princeznu a "cizí peří" jsou Zuzčiny výtvory.

tak pokračujeme ve snažení i tento měsíc.. Sex v noci jsem to bohužel dostala }:) ..ale tenhle cyklus jsem měela dlouhý 33 dní..wau..vždycky jsem to předtím měla pravidelně,vždy 28 dne..co se děje?teď to bude 4 měsíc,co se snažíme..

Ahoj holky, na kontrolu jdeme až 18.prosince,tak doufám, že bude vše OK. Dcerka je narozená 33+4 tak na sebe od začátku těhu dávám velký pozor. Ale víc asi dělat nemůžu.

Tak jo, přiznávám, letí to jako blázen Koulení očima a ne že ne... Zezačátku se mi to vleklo a teď najednou...???... }:) Ale co mě trochu štve, že zprvu jsem vůbec nepřibírala a teď mám vždycky za měsíc skoro 3 kila nahoře, tzn. 7kg celkově.....

Ahoj holky,
manža uvažuje,že by šel na pracák je osvč,nevíte kolik by dostal?Moc díky Lucík

Zdravíčko,
občas jsem koupím časopis Auta za 79 nebo 89 a ty autíčka fakt slušný držáky, spojler tedy se často zlomil už při rozbalování ale zbytek slušná kvalita.

Jelikož nám odrůstá druhá dcerka a další mimi neplánujeme tak se musím začít zbavovat věciček. Mám tu spoustu overálků, které ani pořádně neunosila. Jsou pro holčičku ve velikosti 50 a 56 kus po 20 Kč plus poštovné.

Ahoj,Prosím mám dotaz spíš takový problém.Vrátili sme se s kamarádem v Paříže,tankovali jsme tam na čerpací stanici kartou a ted jsme zjistili že jsme tnkovali za 75 euro ale oni si strhli nějakých 130.Dá se s tím něco dělat když nemáme žádnou účtenku?

Koukám jako puk, jak se tu množí inzeráty v "těhotenských deníčcích"... je snad málo inzertních serverů?