recept ze sojového masa

18.01.2011

:a: ahoj holky,potřebovala bych nějaký recept ze sojového masa,mám koupené sojové kostky,ale nevím co z nich mám připravit,díky pa

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já mám nejradši čínu, ono to krásně nasákne tu sojovku (kterou bych mohla pít přímo z tý lahvičky).

Ahojky tak já to dělám tak že si vysypu kostky do mísky a zaleju vřelou vodou kde hodím 1masox a nechám třeba hodinu nabobtnat .Pak cibulku osmahnu na pánvičce a přidám ty kostky (vymyčkej je z té vody ),posypu grilovacím kořením nebo různým jiným .Osmahnu ,přidám mraženou zeleninu (kukuřici ,žampiony ,cokoliv) podleju , podusím a zahustím( zakysanou smetanou ,nebo smetanou 12.%,nebo šlehačkou )když nemáš tak stačí mouka a nakonec nastrouhám sýr .Můžeš do masa přidat i kečup ,nebo hořčici .Sojové maso dělám často a je moc dobré .Taky ty plátky sojové jsou výborné když je necháš zase nabobtnat v masoxu a vymačkáš šťávu tak udělám nožem kapsu (rozříznu jen kousek a nacpu tam plátkový nebo roztíratelný sýr .Obalím jako řízek a osmažím :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

A nemyslíš soju takové ty bobule?něco jako fazole?Tak tu jsem taky ještě nedělala ,ty recepty jsou na sojové maso .Nevím jestli je alergenní ale já myslím že je soja jedna z nejzdravějších .

my měli zrovna včera čínu , ale kupujeme ty nudličky (což to si můžeš ješte ty kostky nařezat), Můžeš udělat v podstatě cokoliv, z kostek guláš nebo tu čínu, z granulátu děláme karbanátky .... důležitá je příprava toho sójového masa a tady si dovolím přidat své zkušenosti, jak ho udělat opravdu dobrým:
Nevařím maso podle návopdu an sášku, ale takto .... dám ho do studené vody s masoxem (nebo jestli máš vývar, bude to ještě lepší) a vařím tak dloiuho, až je maso měkké. Pak ho nechám okapat, vychladnout a dám do mrazáku (nemusíš hoc nechávat zmrznout "na kost", stačí přemrazit). No a pak už ho použiješ podle potřeby ...
POdstatou je, že takto upravené maso zruší tu svou houbovitou strukturu a je mnohem chutnější a krásně do sebe natáhne chuť toho pokrmu. My vho máme moc rádi a mám pořád v mrazáku jeden sáček připravený k použití :-).

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka