pupíčky 30tt červenecčátka 2012

02.05.2012

Ahoj holky. Máme před sebou už jen asi 10 týdnů. Mimísci už měří kolem 40 cm a váží asi 1,5kg a jak to vypadá z venku? To posuďte sami :-)

pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012
pupíčky 30tt červenecčátka 2012

In reply to by L.e.n.c.y

No 40tt už moc reálný asi nebude. Uvažuju o galerce poslední foto před porodem, ale kdo se třeba fotí každý týden? Takže klidně posílejte návrhy, ale spíš to vidím na galerii první foto miminka ;-)

krásnýý pupíčky, konečně jsem poslal i ten muj, týýýjo Peto ty maš ale velikýý bříško hodně ti povyskočilo. :qu:

Ahoj holky, jsem tu dneska prvně, tak nevím, jak to tu chodí. Termín máme 24.7., ale pupík zase tak velký nemám. Všichni mě straší, že bude klučík prcek, doufejme, že to plánovaný středeční UZV vyvrátí...

In reply to by VERONIKA1988

ahooj a vítej :) máš stejný termín jako já :) i když už se od něho vzdaluju směrem k začátku měsíce nechala jsem ho tak:D nebuj,mě zas že malá bude macík a já mám úzkou pánev.. příroda si to zařídí jak potřebuje :) a až mu bude patnáct přeroste tě o hlavu ;)

In reply to by catse

:s: dnes jsem studovala knihu mateřštví ,ale teda jen jak má být malá veliká a kolik má vážit. článku o porodu se úspěšně vyhýbám,nechci nic vědět,nechci vědět do čeho jdu. nějak ven musí a jen se modlím ať je to rychlý,bez komplikací a ať to přežijeme obě dvě ;)

Nooo, pěkné pupíčky. Myslím, že už nemám jeden z těch největších pupíků :s: Mám ještě 14dní a pak vyfotím :)

jůůůů vás už tady je, jsem trochu nestíhala,odpo pošlu Kačce,ale už jsem 32+1t,jsem nějak zaspala a nestíhala.... omlouvám se . ale rostete pěkně holky!!!! to se těm našim mimouškům ale daří!!!! :one:

teda holky,trochu mě překvapuje že mám takové velké břicho oproti většině vám,myslela sem že ho mám spíš menší na 7měsíc,ale mám pořádný barák pro to miminko... :) holky kolik jste nabrali?já už 10kg...už se tááááááááááák těším...krásné poslední těhotenské týdny všem...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Já bych řekla, že to bude tak 3/4 tuk a 1/3 voda :s: , ale je fakt, že jak se udělá tepleji, tak jsem celá taková opuchlá... Není to nic strašného, ale cítím to na sobě... No já mám už popraskané bříško po Nelče, a to jsem mazala jak to jen šlo, tak teď mažu hlavně preventivně a aby ta kůže byla pružnější a lépe se potom stahovala, i když to bude chtít i cvičit... No už se chystám vytáhnout dáreček z loňské dovolené v Egypně - olej ze Santalového dřeva, prý je to skoro až kouzelné :s:

In reply to by Nicollett

Tak na bříškové cvičení už se chystám zbíráním cviků a jen co přestanu krvácet jdu na ně. Mě bříško neprasklo ani prvně tak jsem doufala že nepraskne ani teď. Snad už to nezakřiknu. Akorát ještě něco musím vymeslet na prdelku a stehna tam mám krásné zásoby :-) Ať teda ten olejíček udělá zázrak :one:

In reply to by Danzy

Proboha kde? :///: Ještě Tvá doktorka jásá? :P Dělám si srandu, bříško Ti krásně roste a sluší Ti to. Já poslala bříško dneska, tak až ho sem Kačka dá, uvidíš pro srovnání, já mám nahoře tři kila...tak tajně doufám, že bych mohla mítpak míń, než před otěhotněnim.

In reply to by skořice

to bylo asi na me ze :///: doktorka jasa , z minule poradny mam v prukajde vykricniky a dostala jsem kazani :00: :s: nastesti dalsi kontrola za mesic to uz budu 38tt a poslu ju akorat tak nekam :€s€: :€O:

Krásné pupíčky :€O: , taky jsem svůj už poslala a řekla bych, že jsem tě Danzy předběhla. Kde ty toho svého drobečka schováváš?

In reply to by catse

Ono je pravda, že když odpočívám, tak většinou sedím (u počítače, u televize...)což si myslím, že taky dělá svoje. Ale večer vždycky lehnu k televizi, hodím nožky na sedačku, vyhrnu tričko, dám ruce na pupík a chytám kopanečky. Bříško mi bude chybět :(

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka