první pohyby...?

17.12.2009

Ahoj holky. Tak už se mi asi také poštěstilo cítit naše mimi:-) Včera večer, když jsem ležela, než jsem šla spát, tak jsem měla ruku na bříšku. Nejdřív jsem jen cítila jak bouchá mé srdíčko a pak najednou 3x za sebou úplně něco jiného, řekla bych kopnutí, ale tohle bylo spíš takové pohlazení nožičkou miminka:-) Bylo to krásné:-) a dneska ráno znovu. Myslíte, že by to mohlo být ono?Je to mé první miminko,.... prve jsem cítila jen takové bublinky a včera a dnes ráno mi to přišlo, jak když už jsou to pohyby:-) Jinak dneska jsem 18+3t. poradna mě čeká zase 22.12. tak už aby to bylo, strašně se těším, až mimíska zase uvidím:-) Mějte se krásně a hezké těhulkování...papa

No určitě to jsou pohyby :dance: není to intenzivní ,ale jsou takové malé a hladivé že? :\/|: Já už teda mám i pěkné kopance , ale to je i tím že už dvě děti mám. Přeji ti ,aby pohybů pěkně přibívalo. :°O°:

myslim si,ze to bylo vase mimi a dava o sobe vedet. :) To jak to popisujes,tak to obcas taky zazivam a taky jem v 18tt.Treba lezim a ajednou me v deloze neco slaboulince kopne,neco co normalne jinak necitim,takze si myslim,ze to bude mimisek.Ja cekam druhe mimi. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka