První návštěva v porodnici - nic se prý zatím nechystá

26.02.2010

Ahojky spolutěhulky a maminky. Tak jsem včera byla poprvé ve Val. Mezu v porodce na ozvech a v poradně..Tak ozvy byly moc miléé :///: ..Marianka kopkala a řádila ostošest, ale děloha úúúplně v klídku..Minule jsem tam měla aspoň jednu kontrakci, teď nic...Hned vedle nás na sále zrovna prožívala první dobu porodní jedna maminka :00: , tak jsem se tak trochu vžila do toho, jak to bude vypadat, až tam budu já :jawdrop: ...UTZ nám nedělali, takže kolik malá váží nevím, ale jdem na kontrolu za týden a to už prý UTZ uděláme..Doktor mi všude psal, že jsem 38tt - no jo, podle měsíčků jo, ale jinak ne, tak snad mě nebudou nutit do vyvolání porodu o týden dřív, pokud by se Marianka sama nehlásila.. :\/: ..Radši bych kdyby se narodila dřív, ale hnát ji z teploučka dřív, proti její vůli, když nemáme žádné problémy a jsme hlavičkou dolů, se mi nechce...Tak jsem ráda, že jsem si to tam obhlídla, ale stejně mám takový smíšený pocit..můj doktor se mnou vždy všechno rozebíral a řešil a tady to šlo jak na běžícím pásu..trošku jsem si připadala jako v kravíně - kde se rodí telata :spid: ...

Ahojky, s tim pocitem, ze jsi jak na bezicim pasu, to ja mam pokazde taky - jedna ambulance - dve sedi na monitoru, treti vysetruje dr. a ctvrta se vazi a meri se ji tlak, atd. A je tam jedna kabinka :one: Takze si vsechny vidime vsechno, no nastesti tam vzdycky panuje takova rodinna atmosfera a nikdo to moc neresi. Ale na druhou stranu to chapu, ja budu rodit ve Vinohradech v Pze a je tady na kazdou poradnu tolik maminek :jawdrop: :one: Jinak jen at Marianka jeste hezky zustane u maminky, myslim, ze tam je ji zatim nejlip :one:

Však takový porod telete není žádná sranda..:D Ale máš pravdu, také jsem si tak trochu minule připadala.. Tentokrát tam ale přede mnou nebyli lidi, tak to bylo docela milé..:) Pac..:k:
-----------------------------------------
Silný je ten, co stojí tváří v tvář lidské hlouposti a dokáže mlčet...

Z toho si nic nedělej třeba měli zrovna frmol užívej si že jste v pořádku a těš se na svou holčičku.Jééé já už chci taky být takhle blízko svýmu chlapečkovi. :a:

In reply to by monca87

Jasně Moni :one: ..Užívám si vůbec celé těhu..ikdyž dneska jsem myslela, že dostanu infarkt..Ta naše malá už asi nemá místo a zaráží mi nohy pomalu snad až do krku..Nemohla jsem dýchat a jako bych na hrudníku měla balvan..No už to nebude dlouho trvat..
A Ty čekáš miminko kdy?

In reply to by monca87

Jo, to je miléééé :///: ...A co teprve zádíčka a prdelka...No bude mi to chybět, až se prďolka narodí, ale už aby tu s náma byla..
No to máš taky krásný termínek? Nebudeš se s maloškem tahat přes léto a budeš moct taky hned jezdit na procházky s mimoškem :cc): ..3 kámošky tady od nás rodily v Listopadu a nic moc..celou zimu musí být s mimči doma..no ale zas to má jiné výhody...Ono nakonec je jedno kdy se ti prďolci narodí, hlavně že jsou zdraví :one: ..Tak si užívej těhulkování a neboj, taky se dočkáš..Já jsem tady v Září, Říjnu a Listopadu taky všem záviděla a myslela, že se nedočkám a ejhle, za 3týdny termín!!! :\x: :\x:

:s: :s: musím se smát, jak si to přirovnala s tím kravínem,, ale často je to taky pravda, bohužel :(
alespon jsi nasála trošku atmosféru, to je taky dobře :)
ale jinak přinášíš dobré zprávičky, tak gratuluji :k: :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka