To prostě musím vložit :-D!! Borůvky nám na svačinku mooc chutnají!!!! | Moje těhotenství.cz

To prostě musím vložit :-D!! Borůvky nám na svačinku mooc chutnají!!!!

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Ahoj holky. Tak tady ty fotky prostě vložit musím!! Včera měla malá k svačině borůvky a takto to dopadlo Smějící se mimčo ...Zaliskaná až za ušima a jak jsem vzala foťák do ruky, tak se začala chlámat jak divá Sluníčko .. Vypadá jak čertice s tou tmavou pusou - jenom ty růžky jí chybí }:) . Jo a předevčírem měla borůvky taky a to hovínko z nich bylo pěkně agresivní :s: ..Nechtělo z prdelky pustit ani při koupání - teda ta barva Koulení očima - musela jsem nato vzít olejíček. Co vaše miminka? Mají rády borůvky tak jako my :hu: ?

Komentáře

Obrázek uživatele genevie

přímo ďábelský úsměv }:) Smile

Obrázek uživatele pešule

Krásný, Klárka vypadala podobně když jedla borůvkovou přesnidávku ://: A ta nadílka v plíně druhý den neměla chybu :s:

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Biggrin ..jo, přesně tak...Jak kdyby jí dal někdo do plíny uhlí. A toto jsou Pešu borůvky čerstvě nasbírané a zmražené - žádná přesnídávka, takže je to o to krásnější barva Biggrin

Obrázek uživatele Slunko

Tak to jsem se nasmála Smile Smile :). Koukám, že v létě na Marjánku budou platit borůvky z lesa :). Jen mě zajímá, jak to prosimtě dostaneš z té plíny???????

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Sluní úplně jednoduše. Fleky krásně vyžere žlučové mýdlo z DM.

Obrázek uživatele Slunko

žlučové mýdlo znám, taky s ním všechno drhnu, ale k těmhle skvrnám bych byla skeptická :). No je vidět, že to není třeba :). Já jsem plínu dala jen poprvé a měla jsem co dělat, abych tu mrkev z ní dostala, nepodchytila jsem to včas, tak tam jsou fleky dodnes, proto jsem od té doby dala už jen umělohmotný bryndák, otírám jednorázovými papírovými kapesníky z Tesca a látky nedávám vůbec, to jsem ráda, že to dostanu z oblečení Smile

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Sluní a to jsem tu plína prala na 60, takže žádná vyvářka..Ale byla den namočená ve vodě s prac. práškem.

Obrázek uživatele keityz

Ahoj, no to je bomba !!! ale myslím, že to snad ani nezkusím :s: , jak po nějakém masakru :s: a ten líbezný úsměv... no jo, mámo, co sis nadrobila, to si vyper :-). Pápá K.

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Máš pravdu, že ten vyřehtaný úsměv tak trochu škodolibě vypadá :-D...No ony borůvky jsou prý ohromě zdravé, tak proto jsem je začala dávat. A malé ohromě chutnají Smile

Obrázek uživatele petulina

Jednička :qu: :hu: Jednička úúžasný fotečky :s: to se vám povedlo...
jinak my papkáme jen borůvkové přesnídávky... i když tchýně mi taky nabízela zavařené borůvky - myslíte, že to můžem? Nebude to moc sladké, když je to kompot?

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Peťi no rozhodně v tom nebude tolik vitaminů jak v čerstvých, nebo zmražených. Taky nevím jestli je to dobré to malé dávat, přece jen je to kompot..Na toto bych se zeptala doktorky.

Obrázek uživatele Puzzlinka

Tomu říkám spokojený strávník Lol

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Puzzli to ona je Lol ....Ona spráská všechno :-)...A ty borůvky jí kupodivu nevadí ani že jsou to větší kousky - úplně na kaši se mi nepodařily rozmělnit. Takže borůvky jí asi jedou ohromě.

Obrázek uživatele Lyret

No to jsou boží fotečky a jak kulí očíčkama. }:) :qu: Takhle vypadá spokojené a napapkané dítko - v očích plamínky. :c: To já včera dala do rukou Anče čokolády v kalendáři a pak chvíli kuchtím a říkám si , že jsou holky nějaký hodný - no a ona to dala Nelince a ta vyhrabala jednu čokoládu ... no žádnej zbytek jsem nenašla - prostě jí sežránkovala a vypadala něco jak Marjánka. :s: Nelinka baští ráda ,všechno - takže i borůvky.

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Jo tak vy už i čokoládkujete :-D...Na jednu stranu je sranda, jak mamky prvorodičky pořád řeší co mimču dávat a co nedávat a ze všeho se stresují..To u druhého mimča už to člověk tak neřeší..Když to nedáš miminu Ty, tak to beztak dostane od strašího sourozence Biggrin

Obrázek uživatele Lyret

Jo čokoláduje , ale bez mého požehnání. Biggrin Přesně - no někdy čučím co vše za dle mého ptákoviny se tu řeší a i se to tu někdy zhádá. Koulení očima Tak co - zasmála jsem se - udělala TYTY a umyla jí - byla moc spokojená a to mi vzalo vítr z plachet. Smile

Obrázek uživatele ZelaZuzu

No jo, když u těch prvních mimin má člověk pořád strach, zda může toto, nabo tamto a zda mu to neublíží..:-(

Obrázek uživatele marcy

Boží fotky i dítko vyřehtané :s: :c: :s:
My měli akorát borůvkovou přesnídávku a ta byla kyselá a my na ty atb kyselé nesmíme, tak jsem pak už jiné nezkoušela. toto máš jaké borůvky? jinak to moc dobře znám, jak to vypadá, když se papá Smile

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Borůvky jsou u nás v létě natrhané a zamražené, takže jsou z mražáku - tedy vlastně čerstvé :-). Mě fascinoval ten černý ksichtík..Malá fakt vypadá jak klaunovrah :-D.

Obrázek uživatele Majae

Teda malá vypadá jako něco mezi klaunem a vrahounkem :s: snad se Tě tím nedotknu Wink Fotky fakt parádní Jednička Musím ty broůvky zkusit taky, mám též v mrazáku. A s jakými sušenkami to dáváš? Existují nějaký bezlepkový? Chtěla bych ještě měsíc počkat... Jinak teda přesně, jak se bavíte s Beru - díkybohu za net a holky tady, protože jinak by člověk prd věděl. Doktor mi při půlroční prohlídce řekl - "O příkrmech už něco víte?" - já: "No, něco jsem četla." on: "Tak čtěte dál." Tím skončila veškerá debata na téma příkrmy. Na co se nezeptám, to se nedozvím - a já se ani moc neptám. Aspoň jeho teda ne. A skleničky - to je kapitola sama o sobě!!! Už jen co všechno do toho dávají, i když je na tom napsaný jen třeba "mrkev a brambory" - pak člověk koukne a ono je v tom ještě asi pět dalších přísad!!! A ovocný přesnídávky - vždyť jsou skoro všechyn přislazovaný, co je to za nesmysl!!! Vařím doma, protože neodpovídají tomu, co chci dávat malýmu a protože je to drahý, to taky. Mějte se hezky, pa Pápá

Obrázek uživatele ZelaZuzu

:s: :s: :s: Tak to jsi vystihla přesně Jednička . Vypadá jak vrah, co se převlíkl za klauna Smějící se mimčo ...Úplně ja z těch různých seriálů :|: ..No je to můj vrahounek - miláček :c: . Rozhodně se dělají sušenky od ukončeného 4měsíce, tak tam by lepek snad být neměl ://: ..Jsou od Sunarky..Já mám teď ty od ukončeného 6měsíce a až předevčírem jak jsme tu debatovali jsem si uvědomila, že v nich vlastně je lepek, takže příští týd. naběhnu do DM a chci koupit taky ty od ukončeného 4měsíce, ať ju tím lepkem neláduju. Ty sušenky jí totiž dávám skoro denně do ovoce Ne ..tak nevím, zda je to dobře..Zas mám strach že bude mít hlad a nebude mít řádnou výživu když jí dám jenom ovoce..
Tak ten doktor je stějný jak moje doktorka. Ta mi ještě dala do ruky brožurku od Hami..no a pak si tu s vámi píšu tom, jak jsou ty výživy naprd :|€|: ..tak pak se něčím řiď..

Obrázek uživatele Beru

tak to je paráda, asi jí fakt hodně šmakovaly Biggrin Já jsem čoveče ještě borůvky Vojtíkovi nedávala, nějak mě to nenapadlo, jinak mu dávám vše. Moc mu chutná mandrainka a pomelo. A to jsou kompotované anebo mražené borůvky?

Obrázek uživatele ZelaZuzu

Mám je z mražáku a dávám jí je rozmačkané s dětskými sušenkami. A mandarinku už jako můžou mimča taky? Nemají se citrusy zavádět až pozdějc? A jak ji malému dáváš? To ji nějak taky mačkáš?

Obrázek uživatele Beru

asi takhle, já jsem si vždycky všecko hledala na netu, protože můj dr to nějak neřeší, co mají papat a tak jsem zezačátku byla bezradná,ale už na to nějak kašlu. Prostě jsem jedla mandarinku a on chtěl taky, tak jsem mu štráfek oloupala a dávala po kouskách do pusinky. Já myslím, že ze dvou tří štráfků mu nic být nemůže a ani vlastně nevím, proč se to nesmí. Jo a já miluju pomelo a to chtěl taky, tak trošku dostal. Podle mě, když toho dostanou trošku a málo, tak se nic neděje a jak už tu bylo řečeno, ani ve skleničkách tam není úplně to, co by mělo být.

Obrázek uživatele ZelaZuzu

No citrusy se nemají dávat zkrz alergie. Jsou agresivní. Ale pokud z toho malému nic není, tak už to neřeš. Taky mám doktorku co mi nic neřekne, takže tápu furt :-(...Ještě že je internet.

Stránky

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Tak Sabince zítra bude 7měsíců......

Tak holky dobré zprávy, výsledky oGtt mám v pořádku. První odběr 5.0 a druhý 5.2, takže hurá na cukroví.
Pa Pápá

Holky, prosíííím, máte nejterá recept na vaječňák bez vajec?? Ze salka nebo tak...chci ho udělat dětem. Předem děkuji Smile

včera tatka přivezl plínky,tak Kájík má velkou zábavu,plenky vyndal naházel hračky a šup do ní,klidně by tam i spinkal.
ještě jsem si hrála já- Odkaz na videoalbum našeho děťátka:
http://www.albumsmisku.cz/612999
http://www.albumsmisku.cz/613055

Ahoj , jen se chci zeptzat zda se vaše ratolest zvládne najíst sama. Terezka pořád obrací lžíci opačně a všechno jí padá. V lednu nám budou 2 roky. Díky za odpovědi.

Ahojky maminky, mám dotázek. Používáte postýlku i na spaní ve dne? Slyšela jsem, že to není dobré kvůli narušení spánkového rytmu. Ale na duhou stranu se mi to zdá nejbezpečnější. Zatím mi malý spinka ve dne na sedačce v obyváku, ale jakmile se začne převalovat, ta budu muset vymyslet nějakou alternativu...v lehátku se mu spát nedaří...mám si pořídit cestovní postýlku do obyváku?

Ahojky všem... jsem nějaká přejetá a potřebuju se vymluvit... na začátku měsíce jsem zaměstnavateli oznámila, že mám na doporučení Dr. v plánu nastoupit od Vánoc na PN. Dopředu jsem to řekla proto, aby si vedoucí stihla sehnat zástup, prostě mi to přišlo fér...

ahojky květinky i všichni ostatní! Linduška už zase slaví - tentokrát své sedmiměsíčniny! Roste nám a mění se před očima, ale čím dál více je podobná na tatínka Wink 27.11.

Ahoj maminky. Mate nektera zkusenost s centralni tonusovou poruchou u ditete?

Ahoj holkyyy! Sluníčko Tak konecne mame tu nasi karku! :€p€: Manzel uz si i pekne osvojil skladani a manipulaci,jeste ma za ukol dofouknout kolecka a namazat je vazelinou,aby to bylo,i kdyz buhvi jak bude,az se mala narodi a kdy vyjedem!