To prostě musím vložit :-D!! Borůvky nám na svačinku mooc chutnají!!!!

14.12.2010

Ahoj holky. Tak tady ty fotky prostě vložit musím!! Včera měla malá k svačině borůvky a takto to dopadlo :!k: ...Zaliskaná až za ušima a jak jsem vzala foťák do ruky, tak se začala chlámat jak divá :€s€: .. Vypadá jak čertice s tou tmavou pusou - jenom ty růžky jí chybí }:) . Jo a předevčírem měla borůvky taky a to hovínko z nich bylo pěkně agresivní :s: ..Nechtělo z prdelky pustit ani při koupání - teda ta barva :00: - musela jsem nato vzít olejíček. Co vaše miminka? Mají rády borůvky tak jako my :hu: ?

To prostě musím vložit :-D!! Borůvky nám na svačinku mooc chutnají!!!!
To prostě musím vložit :-D!! Borůvky nám na svačinku mooc chutnají!!!!
To prostě musím vložit :-D!! Borůvky nám na svačinku mooc chutnají!!!!
To prostě musím vložit :-D!! Borůvky nám na svačinku mooc chutnají!!!!
To prostě musím vložit :-D!! Borůvky nám na svačinku mooc chutnají!!!!

Krásný, Klárka vypadala podobně když jedla borůvkovou přesnidávku ://: A ta nadílka v plíně druhý den neměla chybu :s:

Tak to jsem se nasmála :) :) :). Koukám, že v létě na Marjánku budou platit borůvky z lesa :). Jen mě zajímá, jak to prosimtě dostaneš z té plíny???????

In reply to by ZelaZuzu

žlučové mýdlo znám, taky s ním všechno drhnu, ale k těmhle skvrnám bych byla skeptická :). No je vidět, že to není třeba :). Já jsem plínu dala jen poprvé a měla jsem co dělat, abych tu mrkev z ní dostala, nepodchytila jsem to včas, tak tam jsou fleky dodnes, proto jsem od té doby dala už jen umělohmotný bryndák, otírám jednorázovými papírovými kapesníky z Tesca a látky nedávám vůbec, to jsem ráda, že to dostanu z oblečení :)

Ahoj, no to je bomba !!! ale myslím, že to snad ani nezkusím :s: , jak po nějakém masakru :s: a ten líbezný úsměv... no jo, mámo, co sis nadrobila, to si vyper :-). :a: K.

:one: :qu: :hu: :one: úúžasný fotečky :s: to se vám povedlo...
jinak my papkáme jen borůvkové přesnídávky... i když tchýně mi taky nabízela zavařené borůvky - myslíte, že to můžem? Nebude to moc sladké, když je to kompot?

No to jsou boží fotečky a jak kulí očíčkama. }:) :qu: Takhle vypadá spokojené a napapkané dítko - v očích plamínky. :c: To já včera dala do rukou Anče čokolády v kalendáři a pak chvíli kuchtím a říkám si , že jsou holky nějaký hodný - no a ona to dala Nelince a ta vyhrabala jednu čokoládu ... no žádnej zbytek jsem nenašla - prostě jí sežránkovala a vypadala něco jak Marjánka. :s: Nelinka baští ráda ,všechno - takže i borůvky.

In reply to by Lyret

Jo tak vy už i čokoládkujete :-D...Na jednu stranu je sranda, jak mamky prvorodičky pořád řeší co mimču dávat a co nedávat a ze všeho se stresují..To u druhého mimča už to člověk tak neřeší..Když to nedáš miminu Ty, tak to beztak dostane od strašího sourozence :-D

In reply to by ZelaZuzu

Jo čokoláduje , ale bez mého požehnání. :D Přesně - no někdy čučím co vše za dle mého ptákoviny se tu řeší a i se to tu někdy zhádá. :00: Tak co - zasmála jsem se - udělala TYTY a umyla jí - byla moc spokojená a to mi vzalo vítr z plachet. :)

Boží fotky i dítko vyřehtané :s: :c: :s:
My měli akorát borůvkovou přesnídávku a ta byla kyselá a my na ty atb kyselé nesmíme, tak jsem pak už jiné nezkoušela. toto máš jaké borůvky? jinak to moc dobře znám, jak to vypadá, když se papá :-)

Teda malá vypadá jako něco mezi klaunem a vrahounkem :s: snad se Tě tím nedotknu ;) Fotky fakt parádní :one: Musím ty broůvky zkusit taky, mám též v mrazáku. A s jakými sušenkami to dáváš? Existují nějaký bezlepkový? Chtěla bych ještě měsíc počkat... Jinak teda přesně, jak se bavíte s Beru - díkybohu za net a holky tady, protože jinak by člověk prd věděl. Doktor mi při půlroční prohlídce řekl - "O příkrmech už něco víte?" - já: "No, něco jsem četla." on: "Tak čtěte dál." Tím skončila veškerá debata na téma příkrmy. Na co se nezeptám, to se nedozvím - a já se ani moc neptám. Aspoň jeho teda ne. A skleničky - to je kapitola sama o sobě!!! Už jen co všechno do toho dávají, i když je na tom napsaný jen třeba "mrkev a brambory" - pak člověk koukne a ono je v tom ještě asi pět dalších přísad!!! A ovocný přesnídávky - vždyť jsou skoro všechyn přislazovaný, co je to za nesmysl!!! Vařím doma, protože neodpovídají tomu, co chci dávat malýmu a protože je to drahý, to taky. Mějte se hezky, pa :a:

In reply to by Majae

:s: :s: :s: Tak to jsi vystihla přesně :one: . Vypadá jak vrah, co se převlíkl za klauna :!k: ...Úplně ja z těch různých seriálů :|: ..No je to můj vrahounek - miláček :c: . Rozhodně se dělají sušenky od ukončeného 4měsíce, tak tam by lepek snad být neměl ://: ..Jsou od Sunarky..Já mám teď ty od ukončeného 6měsíce a až předevčírem jak jsme tu debatovali jsem si uvědomila, že v nich vlastně je lepek, takže příští týd. naběhnu do DM a chci koupit taky ty od ukončeného 4měsíce, ať ju tím lepkem neláduju. Ty sušenky jí totiž dávám skoro denně do ovoce :n: ..tak nevím, zda je to dobře..Zas mám strach že bude mít hlad a nebude mít řádnou výživu když jí dám jenom ovoce..
Tak ten doktor je stějný jak moje doktorka. Ta mi ještě dala do ruky brožurku od Hami..no a pak si tu s vámi píšu tom, jak jsou ty výživy naprd :|€|: ..tak pak se něčím řiď..

tak to je paráda, asi jí fakt hodně šmakovaly :D Já jsem čoveče ještě borůvky Vojtíkovi nedávala, nějak mě to nenapadlo, jinak mu dávám vše. Moc mu chutná mandrainka a pomelo. A to jsou kompotované anebo mražené borůvky?

In reply to by Beru

Mám je z mražáku a dávám jí je rozmačkané s dětskými sušenkami. A mandarinku už jako můžou mimča taky? Nemají se citrusy zavádět až pozdějc? A jak ji malému dáváš? To ji nějak taky mačkáš?

In reply to by ZelaZuzu

asi takhle, já jsem si vždycky všecko hledala na netu, protože můj dr to nějak neřeší, co mají papat a tak jsem zezačátku byla bezradná,ale už na to nějak kašlu. Prostě jsem jedla mandarinku a on chtěl taky, tak jsem mu štráfek oloupala a dávala po kouskách do pusinky. Já myslím, že ze dvou tří štráfků mu nic být nemůže a ani vlastně nevím, proč se to nesmí. Jo a já miluju pomelo a to chtěl taky, tak trošku dostal. Podle mě, když toho dostanou trošku a málo, tak se nic neděje a jak už tu bylo řečeno, ani ve skleničkách tam není úplně to, co by mělo být.

In reply to by Beru

No citrusy se nemají dávat zkrz alergie. Jsou agresivní. Ale pokud z toho malému nic není, tak už to neřeš. Taky mám doktorku co mi nic neřekne, takže tápu furt :-(...Ještě že je internet.

In reply to by ZelaZuzu

to jsem si zrovna říkala dneska taky, nebýt internetu, tak vim prd. Nikdo mi nic neřekne, co bych asi měla dávat, co bych neměla, tak to prostě dělám podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. My naštěstí alergici snad nejsme, tak se toho nějak nebojim. Třeba s tím vepřovým, sice ho měl jen dvakrát,ale kdo to má vědět, že by ho neměl :00: Jinak my jsme nejvíc na banánu a ty borůvky musim taky zkušit čoveče :D

In reply to by Beru

No s tím vepřovým mě holky dostaly :O ..Já koupím skleničku s vepřovou kýtou a je od ukončeného 5měsíce a pak se dozvím, že vepřové se vůbec pro prťata nedoporučuje...To je pak jak u debilů :-g( . Jak píšeš, člověk se to snaží dělat co nejlíp a stejně je to k ničemu..
Borůvky určo dej, kor pokud máš čerstvé z mrazáku. Je prý v nich strašně moc vitaminů a jsou dobré snad na všechny nemoce :///: ..Teda proti všem nemocem :metal:

In reply to by ZelaZuzu

ty já bohužel nemám,ale viděla jsem mražené kupovat, jen si nejsem jistá, jestli tam nějaké vitamínu budou. S těma skleničkama ani nemluvim, kamarádka byla u mě s ročním prckem, dala mu skleničku no a v noci se nám chudáček zeblil jako alík,ale doslova a do písmene. No a pak jsme zjistili, že v té skleničce byla smetana a houby! Ty výrobci na to prostě kašlou.

In reply to by Beru

Jo, v mražených vitaminy budou..Se zavařenými by to bylo horší. No to mi ani neříkej..Houby??? A pro jak velké mimi to bylo? No budu fakt to složení už moc pečlivě studovat a jak holky psali, tak začnu nakupovat ty výživy Babylove z DM..Když já mám tolik slevových kuponů do DM a tam je hlavně Hami, tak zas nekup to za ty prachy..ale už mi stejně končí, tak budu kupovat už jiné..Malá naštěstí miluje i skleničky i doma vařené, takže to střídám..

In reply to by ZelaZuzu

rok,ale nepamatuju si, co to bylo za skleničku,ale byly jsme obě v šoku, vůbec jsme to nečekaly. Já právě taky nakupuju v DM za kuponky, to se vyplatí a naštěstí také papáme i domácí i kupovaní, ikdyž mu víc chutná domácí strava. Já mu dávám skleniču, když nemám čas něco udělat, nebo se mi nechce :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka