Prosincovky a prosinčátka-pokračování | Moje těhotenství.cz

Prosincovky a prosinčátka-pokračování

Obrázek uživatele alusaP

Tak pokračujeme tady děvčátka...
U nás trochu sněží, ale taje to...ale je to hnus. Snad už přijde jaro...mějte krásný víkend

Komentáře

Obrázek uživatele ivca.konik

Ahojky holky, dneska to bude nradostné. Tátovi našli nádor na mozku, včera byl na CT a hned si ho nechali v nemocnici s tím, že tam má ještě nějaký otok, který mu tlačil na nějaká centra v mozku a mohl by upadnout do bezvědomí nebo dostat epileptický záchvat, tak je na neurologické JIP :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r: Já jsem pořád doufala, že to bylo všechno způsobené stresem z práce, on s tímhle dokonce jezdil denně minimálně 150 km autem a dělal 12 hodin denně, když si představím, jak mu muselo být špatně a bolet ho hlava a stejně do tý práce šel.... Máma včera byla na zhroucení, tím spíš, že poslední měsíc řešila pořád dědu a na taťku neměla čas a on jí prý nechtěl přidělávat starosti, tak dělal, že mu je líp, než mu bylo. Na dědovo pohřbu jsem se až lekla, jak vypadal (ale pořdá jsem to přičítala únavě). Poslední týden, co nechodil do práce se mi zdálo, že mu je lépe, ale když tady v sobotu byl, tak si nedokázal zapnout ani zip na bundě (hledal půl hodiny jezdec na zipu a ani nevěděl, že nemá navlečený levý rukáv, prostě si toho nevšiml). Nebo říkal, že šel s kýblem pro uhlí a v půlce cesty si nemohl vzpomenout, na co ten kýbl má. Zhubnul 15 kg během 2 měsíců (ale to jsme přičítali tomu, že mu museli kvůli paradentóze vytrhat zuby as protézou se mu blbě jí).Mám hrozný výčitky, že jsme ho nedokázali dokopat k Dr. dřív, teď se jen modlíme, aby s tím šlo něco dělat. Já nechci, aby umřel :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r: :r:

Obrázek uživatele boou

to je mi moc líto, je to opravdu smutný ale hlavně si nic nevyčítej. Někdy se prostě okolnosti sejdou tak že člověk přikládá příčinu něčemu jinému a nenapadne ho že by se mohlo dít něco takového. Taky jsem si to zažila když jsem měla nemocnou mamču. Změnila najednou chování, přestala chodit ven. Zronva nastoupila do důchodu tak jsem si říkali že trochu zlenivěla a že zhubla protože má nemocný žaludek, protože na to že by jí třeba něco bolelo si nikdy neztěžovala. A nakonec bylo všechno jinak, taky jsem si to vyčítala. Ale tím opravu nikomu nepomůžeme. Přeji celé vaší rodině moc síly a tatínkovi přeju ať se uzdraví. Můj přítel má strejdu a ten měl prý velké bolesti hlavy, jednou mu museli zavolat sanitku a on se nechtěl nechat ošetřit, pral se s nima a pak si chudák nic nepamatoval. Měl taky nádor na mozku. Pak ho operovali. Už je to dva roky a strejda je stále mezi námi a není na něm vůbec vidět že by ho kdy něco takového postihlo. Tak tvému tatínkovi přeju ať má také takové velké štěstí a zdravíčko se mu zase vrátí. :k: Srdce

Obrázek uživatele krapnik

Ivy, to je mi moc líto.Slova útěchy asi moc nepomohou, ale přesto.Tak jen držte se a hlavně si nic nevyčítej!Budeme na vás myslet a držet palečky.

Obrázek uživatele bella.v

Ivčo, to je mi moc líto. Nic si nevyčítej, ty za to přeci nemůžeš, že nešel k dr. Držíme všechny palečky aby se s tím dalo něco dělat. Drž se a buď statečná.

Obrázek uživatele Kristule

Ivy, to mě strašně mrzí. Nic si nevyčítej, za to ty nemůžeš. Buď nakonec ráda, že taťka našel odvahu a k dr. šel, kdekdo by se na to vybodl. Můj tchán má brániční kýlu už 15 měs. a břišní svalstvo se mu rozestoupilo a vykukuje mu to tak na 20cm, stačí kýchnutí, a je pozdě. Ale on má furt svojí palici, že se ho chceme zbavit atd. Nepochopitelný!!!!
Určitě neházej flintu do žita, nic není ztraceno. Budu vám držet palce, buďte silní, taťka bude potřebovat velkou podporu. :k:

Obrázek uživatele rudinka

To je nám moc líto,budte s maminkou statečný a držte se.Budem na vás myslet

Obrázek uživatele salominka

Holčinky, jak se tu plánoval ten srazík v zoo v Praze, kdy byste to chtěly tak udělat,???????? Já se totiž fakt mooooc těším Smile

Obrázek uživatele bella.v

Jééé, to mi nějak uniklo ... Ale vzhledem k tomu, že jsem víkendový řidič, do PH si sama netroufnu a taťka je doma až koncem dubna, a to jen na 3 týdny :€\€: .

Obrázek uživatele cifrspionka

kéž bych o něčem věděla :€\€:

Obrázek uživatele MarkétaT

Ahojík holky, moc vás všechny opět po čase zdravím. Mám na vás hned takový dotaz - komu z vašich dětiček už rostly zoubky čtverky, ty dolní... Marcelce se klubou o sto šest a já mám takový problém... ?? Dnes ráno jsem na místě jednoho klubajícího se zoubku objevila takovou jakoby "čepičku" na té dásni. Myslela jsem si, že je to třeba aft, ale ten aspoň u mě vypadá jinak... a teď večer při večeři jsem se Marcelce opět do pusiny dívala a má tam takovou krvavou skvrnu nebo jak bych to popsala... prostě jakoby boláček nebo když máte krvavou skvrnu po vytržení zubu a hojí se vám rána, prostě tak něco... na druhé straně na další čtverce, co se klube, to vypadá asi hodně podobně, jen tam není ta čepička, jenom malinká krvavá stopa, jak se zoubek prořezává, tak nevím, jestli se z toho vyklube totéž nebo co to znamená všecko... ?? Nevíte? Nemáte některá zkušenost? Marcelka slintá doslova a do písmene jako bernardýn, to jsou žgryndy, to jsem neviděla!! Kolikrát jí to úplně kaní z pusy a pění... no prostě děs. Má furt bryndák nebo plínu kolem krku, abych mohla hned zasáhnout, když to zase teče. Tak mi k tomu prosím něco napište, kdo máte nějakou zkušenost s těma čtverkama nebo s aftama, já fakt nevím Sad Děkuju.
Jinak Marcelka už krásně trajdá hezky sama, nebojí se a je moc šikovňoučká :qu: Jednička Dělá čím dál větší pokroky v chůzi a když je u babičky v Mokré, tak tam taky objevila schody a pořád na ně chce chodit :s: Je s ní sranda Smile
No nic, zatím končím. Ještě sem večer nakouknu a podebatíme. Zatím ahojík Pápá
Markéta s Marcelkou :k:

Obrázek uživatele bella.v

Gratulujeme Marcelce k pokrokům, je to naše šikulka :€p€: :€p€: :€p€: :€p€: .
K těm zubům, myslím si, že je to prořezávání. Určitě to zmizí, hned jak se zoubky vyklubou. S tím slintáním, jooo to mi povídej, to známe, měl tričko i bodýčko úplně mokrý kolem krku - musela jsem ho 2-3 převlíkat.

Obrázek uživatele rudinka

TAK TO LETÍ VELIKÁ GRATULACE :\x: Jednička :c: K CHOZENÍ JINAK K TĚM ZOUBKŮM NEVÍM CO TO JE :€\€:

Obrázek uživatele MarkétaT

Holky, děkuju moc za vaše názory a taky za pochvalu k ťapkání :k: Já si vás asi přečtu až zítra, protože dnes už padám na ústa, slušně řečeno :s: Půjdu si ještě chvíli číst a potom do hajan.
SALOMI - máš nááádhernou ikonkůůů!!!!!!! Jednička Jednička
Markéta s Marcelkou :k:

Obrázek uživatele salominka

Markétko, Marcelinka je velká šikulinka, mám radost!!!! Moc gratulujeme

Obrázek uživatele Kristule

Ahojda, moc gratuluju k ťapání. Též si myslím, že je to od prořezávání. Domča to tedy neměl takto, ale mě rovnou na dásni modřinu. Možná si Marcelinka něco žužlá, teda spíš okusuje, aby si dásně podrbala a tím jak skousávala, tak si udělala takové podlitinky.

Obrázek uživatele Cherry

Ahoj Markét.
Gratuluji k chození Smile :qu: a to, co ti připadá jako afty si myslím, že jsou klasické "modřiny", když zuby rostou. Taky jsme jednu takovou pěknou fialovočervenou měly při růstu dvojky nahoře. To byla bomba :€[€:.

Obrázek uživatele Gabrielka

marketko nejdriv gratuluji k chozeni a zlepsovani :qu: to vis schody jsou zle tak pozor. nase aninka na ne prisla hned jak lezla a cak dali jsme okamzite zabrany :ww:
jinak my sice ctyrky dolni mame, ale s tvym problemem bohuzel nijak neporadim,protoze nevim. mala si od nas do pusy vubec sahnout nenechala a tak nevim jak to vypadalo u ni

Obrázek uživatele Gabrielka

tak co prdolky moje jak jsme prozily odpoledne :///: tady pocasi k zulibani, ale ta zimaaaaaaaaaa brrrr. vyjely jsme s aninkou na nakup mensi, vetsi jenom takovy nijaky :ww: tak jsme neco pokoupily co se libilo. samozrejme jsem nemohla jen tak projit okolo hello kitty veci takze zase neco malo :qu: a lepitka na dlazdicky do koupelny :qu: tak mam vzdycky radost kdyz se libi anince :qu:
verco ta hudba u tech ptaku je od Rossini a je to La Gazza Ladra :ww:

Obrázek uživatele bella.v

Jéé díky Gábi ..., já v týhle hudbě nejsem zběhlá :€): , ale moc se mi to líbilo.
My byli včera taky venku, prošli jsme se kolem naší přehrady, foukalo, ale jinak bylo nádherně. :C]]:

Obrázek uživatele Cherry

Kopčím zespodu:
Jo jo, holky, to víte, že mě to taky nebaví. Ale nemůžu ji nechat řvát, řve opravdu hlasitě, to je přímo ryk :^O^: . Už tak musí mít sousedi radost. Naštěstí s ní vstává přítel a já dospávám to noční vstávání k Neli. Tak to máme takhle rozdělené.
Chodí spát tak o čtvrt na sedm, vím, že je to brzy, ale nezmůžu nic. Někdy spí do šesti, rekordně třeba do sedmi, ale to jsou opravdu veelké výjimky. Bohatě by mi stačilo, kdyby stále vstávala tak okolo půl sedmé nebo i šesté, to už neva (ale nesměla by se v noci milionkrát budit, že).
Jinak nám roste spolu s trojkama i stolička.

Obrázek uživatele bella.v

Jůůů, tak to je mazec ... Já teda malýho ukládám od 7-8, podle jeho unavenosti. V noci se budí jednou na UM, ale ještě se tak 2-3x vzbudí a musím ho uložit, a spí dál. Budí se kolem 7, někdy ho musím ukecávat, aby ještě chrněl, páč se mi nechce vstávat za tmy Smile

Obrázek uživatele Gabrielka

teda peto to je opravdu mazec s tim rannim vstavanim, ale myslis ze by to nepomohlo ji zkusit posunout vecerni usinani, nebo uz po seste pada za vlast at je kdekoli ://: my chodime chrupkat tak kolem pul osme a spime min. do sedmi. stolicky uz nastesti nektere mame za nami a zvladla je bez vetsich potizi ale jeste jsou tam i dalsi zoubky Koulení očima tak prejeme at je to faze ktera rychle zase prejde a vy spinkate jak medvidci :~!:

Obrázek uživatele Cherry

Víš, myslím, že má v sobě čas vstávání (půl páté je fakt extrém) zakódovaný. Třeba ji někdy chytne amok a vzbudí se v noci v 10, pak probdí třeba tři hodiny a stejně se ráno vzbudí brzy. Posledně šla spát až o půl čtvrté ráno. A co myslíš, v kolik se vzbudila? O půl šesté. Neříkám, že máme pořád takové noci, ale to buzení je vesměs stejné. A posunout čas spánku je možné, ale s jejím protivným řvaním. A věř, že na to už nemám nervy. Uvidíme přes léto.

Obrázek uživatele krapnik

Ahojky.Tak nevím, nevím...Odpolko jsem psala,jak se Jarý probudil a nevím proč.No tak pak spinkal asi do dvou, ale probudil se s horečkou.Už zase!!!Dala jsem mu sirup a teď před spaním už byl bez.Ale odpoledne to bylo hrozný, ukňouraný, nevrlý,...A teď už spinká.Ale kašela ani rýma nikde. Koulení očima

Obrázek uživatele Gabrielka

muzou to byt zase zoubky ://: a doufam ze to jsou a jary je jinak v poradku. to vis deti jsou hold horecnaty :\/:

Stránky

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

ahoj ,poradíte mi někdo? Jsem těhotná od 12.6. dnes 38 týden.Od 31.8 jsem na neschopence a 22.1 jsem nastupovala mateřskou.Termín mám 19.3.2010 .(Zaměstnaná,žádný prac.uřad).Dneska mi přišli první peníze a dostala jsem 5400kč.To budu brát takové peníze až do 22týdne od naroz.miminka?Nebo jak to je? Já tomu vubec nerozumím!!

Teď mě pálí žáha a mám hlad, ale koukni na ten čas!
K tomu omdlévání: Stalo se mi to na nákupu. Zima, venku náledí, to jsem mohla být tak 4.měsíc. nabalená, abych nenastydla.. šli jsme pěšky na nákup. Tak nakupujeme v supermarketu a u salámů jsem začala zívat.. Běžné.. ale já zívala nějak moc ..

Začne se měnit. Pozvolna, nenápadně, chlapsky.. My jsme nechtěné.. Původně žaludeční vředy (nevolnosti po kávě a cigaretě :-D). Jenže já se do ní zamilovala už ten večer dne, kdy jsem to zjistila. S přítelem jsme spolu byli měsíc.. No fááákt! Jelikož je březen, určitě už víš, že se o vás víc bojí. To tak nějak přišlo. Na výběr samozřejmě měl. Milovník dětí je také.

Ahojda maminy, ranní ptáčata a těhulky taktéž:) Tak v úterý byl Kubína poprvé v bazénu. Bála jsem se, že se bude strašně bát, protože koupání se mu nikdy nelíbilo, a on byl normálně jak ryba ve vodě..Tak moc se mu tam líbilo, že co nevidět snad půjdem zas No a zprávičky z Motola..

Ahoj dubínkový spolutěhulky, tak nám to pěkně letíííí viďte. My máme s mimískem ode dneška přesně za měsíc TP :C]]: Už se moc těším, ale dle Dr. se zatím "dole" k porodu nic nechystá, však je ještě 4 týdny čas (i když kdyby se brouček rozhodl přijít na svět koncem března, tak bych se vůůůbec nezlobila, spíš v to tajně doufám).

Ahoj maminky a těhulky,

Ahoj spolubojovnice
Zasílám foto posledních testíků . Dnešní se obzvláště vybarvil :\x:
Nedělní seznámek snažilek napíšu až v neděli večer , páč budu přes víkend bez internetu . Tak krásný víkend , odpočiňte si , ale :*O*: neflákejte Pápá

Včera jsem byla na velkém ultrazvuku na Veveří u dr. Vlašína, dopadl nám na jedničku s hvězdičkou Smile
Naše holčička má vše v naprostém pořádku. Pan doktor toho už měl evidentně plný zuby. Chvílu mu trvalo, než začal fungovat, ale potom byl moc příjemnej.

Dneska mám 10 měsíců, tety!!! :\x: :qu:

Ahojky dneska jsem si udelala ráno testík po týdením zpoždění a je tam ta druhá čárka malinkato vidět. Spíše je to takový duch. Chtěla jsem se vás zeptat jestli je možné aby spermijky ovlivnili testík. My jsme se totiž večer :*O*: a ráno jsem si udělala ten test. Jinak jdu k :*8*: ve středu tak jsem zvědavá co mi řekne