Program na učení řeči 1-3 roky | Moje těhotenství.cz

Program na učení řeči 1-3 roky

Obrázek uživatele Slunko

Ahoj holky, známá mi říala, že existuje program, který napoomáhá vývoji řeči batolat. Prý je tam třeba obrázek žáby, která řečí, která se podobá batolatům říká mnohokrát za sebou "žába", že si tak dítě slovo lépe zafixuje a učí. Ale nemohu ten program nikde najít, nevíte náhodou některá co je to zač a případně kde to stáhnout? Díky moc...

Obrázek uživatele Tinax

Ahojky, asi to nebude to co přímo hledáš, ale zkus se podívat na www.hraveuceni.cz. Je tam právě několik skupin zvířátek (ze dvora, z lesa, ze ZOO...), učení čísel barev, písničky, říkadla... no je tam toho kupa. Namluvené to je právě dětmi a tak je to prckům možná i bližší. Je dobré se zaregistrovat, protože tě to pustí mnohem dál a uvidíš a zkoušet budeš moct mnohem více "věcí".

Obrázek uživatele lucininenka

tak to je super,díííky Jednička

Obrázek uživatele Claire77

Jééé, to je super, to se líbí i nám!!! :s:

Obrázek uživatele Slunko

Bezva, nevím, jestli je to ono, ale je to bezva, už jsem to Petíkovi ukazovala a docela na to čučel Smile

Obrázek uživatele ver_unka

super odkaz Jednička :qu:

Obrázek uživatele Claire77

Ahoj, já takový program znám, ale jen v angličtině Sad v češtině bych ho taky brala, tak uvidíme, jestli někdo poradí! (anglický výukový program je Baby einstein, je k nalezení třeba na uloz.to)

Adopce

Dobrý den,jsem ve 21 týdnu těhotenství.Chtěla bych dát svou nenarozenou dceru k...

Budu náhradní matka

Ahoj maminky a všechny ostatní...

Kam na pohotovost v Brně

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

Zvracení 6x denně v tehotenstvi

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

Milující maminka

Dobrý den 

Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

Ahoj maminky,

konečně jsem se dostala k tomu, abych shrnula, co moji prďolkové umí, v čem pokročili, co se zase naučili, co je baví, co nemají rádi a prostě tak všechno, co bych nerada zapomněla...

Holky sháním postýlku s odnímatelnou bočnicí nejlépe z Prahy.... třeba budu mít štěstí...

Ahoj listopaďátka ROFL

listopad už brzy bude končit a všechny miminka tady zachvilunku už budou na světě ...to to uteklo Smile

Ahoj maminky,prosím poraďte,není brzy ve třech a půl letech postavit malou na lyže? Máme ještě jednu kočku,té je šest a lyžuje právě od tří. Verunka (ta menší) jí chce strašně pořád napodobovat,k ježíšku si přeje lyže a helmu o ničem jiném nechce ani slyšet. Co myslíte?

Ahoj všichni, tak po včerejších třídní schůzce jsem se dozvěděla, že je normální aby děti co si jdou přidat oběd (protože je fakt hodně malej) šly zase na konec celý fronty, a je jedno že nestíhají autobus, mají jíst rychlejš. No to je jako kdyby je chtěli tím čekáním otrávit aby si nepřidávali a na ty "mařeny tlustý" kuchařky toho žrádla zbylo co nejvíc.

Tak našla jsem si čas, aby jsme daly s Eliškou natali o sobě něco málo vědět }:)
Očkování na 3.měsíci jsme nechali dát obě a horečka nás neminula-trvala 3 dny 38,8°C

Ahojte maminky tak co jakpak vám rostou mimísci v bříšku? My včera na kontrole podle všeho 29+6 ,a už máme 1446 g :)podle doktorky tak akorát ale za 2 týdny by měl mít kolem dvou kil tak mám radši přijet na kontrolu jestli nám prcošek pěkně roste..Přikládám fotečku 3D + malýho jak se škrábe na pytlíku :s: vidíte to ?

Ahoj holky, známá mi říala, že existuje program, který napoomáhá vývoji řeči batolat. Prý je tam třeba obrázek žáby, která řečí, která se podobá batolatům říká mnohokrát za sebou "žába", že si tak dítě slovo lépe zafixuje a učí. Ale nemohu ten program nikde najít, nevíte náhodou některá co je to zač a případně kde to stáhnout? Díky moc...

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli tady některá cvičíte kalanetiku, já teď nedávno začla, je to celkem makačka (cvičím podle knížky). Zajímalo by mě, kdy jste na sobě cítili výsledky? A po jak intenzivním cvičení?