Lenuška90

11.03.2015

Tak jsem dneska po další kontrole. Vše v pořádku, mimísek krásně prospívá, srdíčko jako zvon, odpovídá 9+2tt a má 2,5 cm. Prý obřík :///: Už se tam krásně mrskal :dance: a prý se předvádí. No vtipný pan doktor. Jinak mám nového gyndaře ve staré ordinaci :) byla jsem z toho paf. Hlavně protože jsem byla u ženský. Ale super příjemný doktor, vše vysvětlil, objasnil, tak že spokojenost.

Krásná fotečka, super zprávy... tedy až na ten tlak, ale snad to nebude tak hrozný, když budeš pod kontrolou :-) Tak přeji příjemné těhulení :-) pokud možno s dobrým tlakem :-D

In reply to by Macinka Dobroška

Fotečka je krásná :kiss: :kiss: na to jak se tam prcek vrtěl, byl snad až zázrak, že ho dr.takto odlapil :D Už jsem objednaná na internu, tak jsem zvědavá. No ale včera u mé obvodní lékařky tlak v normálu. Tak uvidíme. Ale jak říkám, měla jsem problém už u prvního, a dokonce podezření na preeklampsii, tak jsem ráda, že je to sledováno brzy :) tím se nemůže nic pokazit.

18.02.2015

Ahoj :a: tak se Vám představuji. TP mi vychází dle UTZ na 15.10.2015, doufám že jsem :girl: Terezka. Zatím jsem veliká 3mm, ale srdíčko mi už bije :h: zdravím kamarádi a kamarádky

Gratuluji k cervickovi v brisku :a: a kdyz to bude Terezka, bude mit nahradni termin svatku? :s: mam kamaradku Terezku s narozkama ve svatek, tak slavi svatek se svou sestrou. Teda aspon jako mala, aby ji nebylo lito :dance:

In reply to by bacilka

No nejdříve jsem měli vymyšlené jméno Terezka ( už z prvního těhu, kdy to byl nakonec Honzík ) a až teď se červíček uchytil, a zrovna vyšlo takto :D jelikož toto jméno chceme oba s manželem, nebudeme to řešit :D jestli to bude jako u prvního, bude mít stejně dárků více než je kalendářních měsíců :D třeba je to znamení že t vyšlo přesně takto na den :///:

11.02.2015

Holky, byla jsem na odběrech krve kvůli HCG jako samoplátce. V pátek jsem měla hodnutu 285. Pak jsem byla v úterý a na výsledku je pouze více jak 1000, ale žádná přesná hodnota :? docela mě to překvapilo. Čekala jsem nějaké číslo. A když jsem se ptala sestřičky, tak prý nad 1000 už nedělají přesná číslo a říkají jen hranice. A další je prý až nad 5000 :n: nevím, přijde mi to divné. díky a pá :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

já teda měla vždycky přesné číslo :? ale asi to má každá laboratoř jinak, ale ještě jsem od nikoho neslyšela, že by neměl přesné číslo

Ahoj, hlavni je, ze roste tak, jak ma:-) Ja teda mela v papiru z laborky cislo. Napr. 5780. Nevim o tom, ze by to nebyla presna cisla?

31.01.2015

Krásný víkend všem :) tak vypadá že čtvrtý měsíc se zadařilo :€O: a vypadá to na říjňátko 2015 :///: . Tak teď aby dušík sílil. Je tu už někdo další?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já vidím :one: gratuluji. Taky jsem našla pozitivní tt, před 4 dny první dušík a dnes už celkem silná čárka :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka