křeček

28.05.2012

Maminky,chci se zeptat zda jste svým holčičkám nechali propíchnout nebo nastřelit naušničky (v kolika měsících)a jaké máte zkušenosti.děkuji za odpovědi :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Moc vám všem děkuji za názory,určitě tu moji kočičku nebudu trapit a nechám ji naušničky nastřelit,jen mě mrzí,že u nás to dělají až od 8.měsíce. :a:

25.05.2012

Ahojky 21.května byli Ellince už 3.měsíce,máme za sebou prohlídku a první očkování,vážíme 5,730 kg a měříme 60 cm a chystáme se na propíchnutí oušek.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

děkuji,sranda s ní teda je pořádná,hlavně když si začne zpívat a povídat :s: :dance:

21.05.2012

Ahoj holky,prosím o rady jak naučit spinkat přes den 3 měsíční zlobidlo,v noci spinká krásné,ale přes den jedině u prsa a to taky ne pořádně.děkuji za rady :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj a co lehátko,nebo nosičku. náš malej teda doma spí taky třeba jen půl hodiny tak jedu ven do kočáru a třeba též půl hodky spí a pak kouká.tak ho venku nakojím a dám do kočáru a je vzhůru i hodinu.Dám mu tam pískací a hrací hračky a je spokojený.Ještě mám vyzkoušeno že v pokoji udělám úplně tmu a lehnu si sním odpol do postele a kojím ho v leže třeba půl hodiny a on někdy vytuhne i na dvě hodiny a já čučím. :D Jinak máme poslední týden hysterický záchvat z postýlky večer když ho ukládám.Taky už nevím co to sním je. :00:

In reply to by natuskam

Ahoj,lehátko máme a v něm už se zabaví,do kočárku jsem ji dnes zavěsila malý kolotoč na který může čučet,snad bude mít úspěch a přežijem procházky bez pláče.jinak to spaní u prsa praktikujem každý den,jinak by nespala vůbec,ale to se od ní nemůžu ani hnout,do minuty je vzhůru :00:

a když třeba jdeš ven s kočárkem, jak ti v něm spí. Mě třeba holka taky neuměla spát přes den v postýlce, ale jen jsem jí šoupla do kočárku a šla ven tak klidně vydržela spát i 4 hodiny v kuse.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka