Andreasz

18.04.2009

Ahojky těhulky je tu někdo z Třince a okolí? :|-|:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já jsem z Čadce (SK) , do třince se chystám 27.4. na utz srdicka a nejradej bych tam i rodila, to jeste uvidim....:-)

In reply to by Andreasz

ahoj, jojo byla jsem u swarze a byl moc fajn, vypada to tam tak pohodove i ta porodnice, pokud se tam budu mit jak dostat tak bych tam rada v zari rodila... :a: jinak to dopadlo dobre :one:

10.04.2009

Ahoj maminy,chtěla jsem se zeptat jestli náhodou některá z vás nemá stejný problém jako já,už asi tak týden mám šílené bolesti rukou v noci, už jsem se týden normálně nevyspala,budí mě to v noci tak co půl hodinky musím si sednout a počkat až to odejde,lehnu si a za chvíli zas,je to hrůza a nevím co by mi na to pomohlo.Magnesko piju a doktor ten mi řekl že mi na to nemá co dát že je to v těhotenství normální.

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj,já jsem tím taky trpěla a teď se mi to v noci také občas vrací.Chytlo mě to od té doby co se mi blokla krční páteř.Lékařka mi naordinovala panadol a nějakou náplast.Úleva nulováale pak mě tchyně objednala u reflexního maséra,našel mi na ploškách nohou body,odblokoval páteř a od té doby mám klid.Trpnou mi už jen když si na rukách v noci ležím,takže já radím jediné dávat si pozor,jak v noci spíš.Hezký den

mám to také cca od druhé poloviny III. trimestru. Jde spíš o brnění a mravenčení nejdřív hlavně v noci, ale poslední dobou (budu začínat 38 tt) pořád, i ve dne. Doktor mi řekl, že je to normální, že je to syndrom karpálního tunelu a že to přejde po porodu. Trošku mě tedy děsí, že to přejít nemusí?!! Tchýně a švagr to měli také, ale ne v souvislosti s těhotenstvím (což by nakonec u švagra šlo těžko), byli s tím před lety na operaci a od té doby mají klid.

Ahojky, je to syndrom karpalniho tunelu, ja to měla poslední 2 měsíce v těhu . Pak po porodu to přešlo. Je to způsobeno tím, že tělo zadržuje vodu, otékají různé tkáně a v oblasti zápěstí ten otok tlačí na nerv a ten spůsobuje brnění ruou, do toho ještě hormonální zmny. Pokud to nepřejde po porodu, tak zajdi k neurologovi, dřív to nemá smysl, stejně by s tím nic nedělal. Prášky na zmírnění otoků a na zlapšení prokrvení ti stejně teď nepomůžou, a naco je brát zbytečně?

26.01.2009

Ahoj holky jsem v 11tt ovšem s dvojčátkama,je tady některá která taky čeká dvojčátka?
Je to mé první těhotenství. :cc): :cc):

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, zkoušela jsem se dopátrat počtu čekající dvojčata - zjistial jsem že Nandy75, Ola69, Annie, já - Ifka123 - já 23 tt., o cerkláži nic moc nevím, zatím mi, naštěstí, žádné takové opatření nehrozí, ale je fakt, že "šetřící" režim mám skutečně přísný............

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj,tak to ti teda moc moc držím palečky,hlavně ať máš "pohodový" a rychlý porod já mám k němu ještě hodně daleko,hlavně aby bylo všechno v pořádku.Mějte se hezky a pak mi napiš jaké je to s dvojčátkama po porodu sama si to moc neumím představit,je to moje první těhotenství a hned dvojčátka,ale každopádně hodně hodně chtěné.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka