Problém s postýlkou-postelí | Moje těhotenství.cz

Problém s postýlkou-postelí

Obrázek uživatele Tez

Holky, máme problém, nevím, jestli to srozumitelně popíšu, ale budu se snažit, protože bych potřebovala poradit...
Sam před dovčou usínal sám v postýlce. Paráda! Po dovolený s ním musím ležet na gauči (který má v pokojíčku), vypije mlíčko, otočí se zády a usíná. A ted ten problém! Chci ho přenést do postýlky-jakmile ho položím, je vzhůru, sedá si, knourá. Dám ho zpátky na gauč, okamžitě spí. Myslela jsem, že to je v postýlce, ale nevím, protože na chalupě má cestovní (která je níž a hodně špatně se mi do ní přendává, div mi nepadá), ale tam se nevzbudí).
Momentálně ho nechávám spát na rozloženém gauči-má okolo sebe kojící polštář, a zatím (tuk,tuk) nespadl. Jenže nechci, aby tam spal! :€}€:
Ještě mě napadlo zkusit otočit matraci v postýlce, když tohle nepomůže, tak dát postýlku na jiné místo, a když ani to ne, tak asi budu muset koupit novou postel. Ale do toho s emi moc nechce, přece jenom je mu 15 měsíců.
Holky, neměl někdo z vás tenhle problém? Co s tím?

Ahoj maminy, tak jsme dneska úspěšně vztoupily do 18 tt a už jsem dneska ráno cítila první pohyby :\x: . Alespon doufám, že to byly pohyby takové bublinky v bříšku. Tak jsem hned mimiska odměnila dobrou snídaní. :a\|: Má nějaká prvorodička taky bublinky v bříšku??

ahoj holky. Malá má 8měsíců a často se jí potí hlavička. Má úplně mokré vlásky. Přitom má body s krátkým rukávem a horko není. Vím, že největší únik tepla je skrz hlavičku, ale i tak mě to trochu znepokojuje...

Holky, díky za podporu, dali jste mi nějakou naději, že by to mohlo vyjít. Snažíme se už rok,ale teď poslední tři měsíce jsme totálně vypli. Dnes si zajdu po práci koupit test, protože včera ani v pondělí jsem to nestihla a zítra se testnu pokud to nedostanu,tak vám pak písnu. Držte palce!!!!

DOBRÉ RANNO MAMINKY,my měly dnes hroznou noc mala se budila co pul hodiny a hrozně brečela,má teda rýmu a ted se jí prořízl třetí zoubek tak nevím jestli to neni z toho.Ale měla ještě nurofen a namazaný dásničky tak si myslím,že by to zas tak prožívat tohle neměla.Bojím se aby to nebylo něco jinýho,třeba zánět středního ucha:(((myslíte,že mám raději zajet k dotorce?ta mi zase řekne,že je to od

ahoj holky, tak nevím, ale já i manža jsme dneska spali hrozně, nemohla jsem usnout, pak se pořád budila, manža to samé a k malému jsme šli za noc snad pětkrát nebo šestkrát, pořád se přetáčel ze spaní a bříško...asi nějaké "erupce" na měsíci nebo co Biggrin Lucka

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat kdy se vám po porodui dostavila menstruace??? kojila jsem asi tak týden...
Děkuju za odpověd.

Pápá Hlasíme se s ukázkou bříška ve 20tt . Už začíná být vidět :qu: ted to asi pofrčí,mám nahoře konečně 2kg! ...

Zdravím vás holky po delší době z 38 tt.Krásně to utíká ale i tak už by mohlo být po všem :C]]:
Jinak jsem byla minulý čt na kontrole,sice mě 2 dny už bolela hlava a měla jsem trohu nateklé nohy ale říkala jsem si normálka,no ale ejhle-sestra opakovaně naměřila vysoký tlak-do průlkazky napsala 145/110 :jawdrop: :jawdrop: