pro maminky kterým děti nechtějí moc papat,mám fintu...

14.09.2010

ahoj holky,neskutečně jsme bojovali s jídlem,malá (2roky) nechtěla vůbec jíst,kolikrát sem už musela zvýšit hlas,no hrozný boje. Ted asi týden,uvidíme teda jak to fungovat dál,jsem vymyslela takovou fintičku. Naše nejoblíbenější hračka je motorka,takové to odrážedlo,my jí teda taháme i na záchod :s: Jednou při obědě mi zase Verďa nechěla vůbec jíst,vztekala se,tak mě napadlo,posadit motorku ke stolu a jakoby jí krmit...a světe div se,ono zabralo. Snědla celou porci,nejdřív jako papala motorka a pak Verunka. Takhle nám to už drží týden a papá krásně a všechno co motorka :s: ,akorát tedy s námi musí být vždy u stolu :s: Mám z toho radost,tak jsem se chtěla podělit a třeba poradit,je dost možné že to zabere i u vás,s vaší oblíbenou hračkou.... :qu:

Kliknutím vložíte smajlíky:

no vidíš to, super nápad. Taky jsem pro Ondru musela vymejšle všelijaké blbiny aby jedl. Dalo mi to dost zabrat, ale jedl.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

a co mu ukazovat v knížce třeba zvířátka, zpívat písničku, ukazovat animace v mobilu-nebo hudební videa, posadit ho na dospěláckou židli....

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

já právě byla už nešťastná,měla období kdy jedla krásně,i si sama řekla,ale pak přišel zlom a přestala...bylo to na palici do ní něco dostat,ale tohle u nás zabralo,zatím. Jinak bohužel nevím co bych ti poradila,prtože mi taky bojovali a až jí tohle přestane bavit tak budu opět v koncích.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka