Přípravy | Moje těhotenství.cz

Přípravy

Obrázek uživatele Libuš

  Mimčo s dudlíkem :/;x: :q: Srdce Ahojky .Tak tady čtu jak se připravují maminky .Nakupují,vymýšlejí jména atd....Tak já zatím nic .Letos v dubnu jsem měla zamlklé těhotenství 18týdnu.Tak teď přípravy odložím až na poslední chvíly.Těším se na pohyby miminka,potom poznám že je v pořádku.Má někdo zkušenosti jako já?


  Komentáře

  Obrázek uživatele snoopy

  Ahoj, to je mi líto, ale teď to bude určitě všechno ok. Já jsem teď v 16. týdnu, zatím taky nic nekupuji, nechávám to na později, abych nic nezakřikla. Jinak mám pocit, že si tam mimísek pěkně plave, ale takové to pořádné čutnutí jsem ještě neměla, snad o Vánocích :s:

  Obrázek uživatele ivonka4

  ahojik, také mám za sebou zamlklé těhotenství v 6tt v září, dnes jsem 6+2:) moc se těším na přípravy, až budeme nakupovat, ale také to nechám až ke konci, pořád mám strach, aby se to neopakovalo..beru Utrogestan a jsem doma, tak to teď snad klapne...na kontrolu jdeme v pondělí, tak tam snad srdíčko bude..musí!!!

  Obrázek uživatele Mája 2

  Ahojki no já jsem měla zamlklé těhu v ůnoru ale nedošla jsem až tak daleko.Mě to potkalo v 6tt.Tak to jsem si myslela že už tak pozdě se to nemůže stát.Ted jsem ve 12tt.A ve čtvrtek jde na skrinning tak mám s toho docela obavy po 4týdnech jdu na ultrazvuk tak jsem teda zvědavá.Beru ted ultrugestan na podporu a udržení těhu,nebereš ho taky? Moc ti přeji at je to v pohodě a at si to těhu užíváš v pohodě a radosti.

  Obrázek uživatele Libuš

  Ahoj,já beru jen elevit.Stát se tomůže klidně 2měsíce před porodem.Většinou bez důvodu mimi přestane být srdce.Nejhorší je že jsem to musela porodit.Tak teď si nechám udělat NT testy i když se platí a těším se na pohyby ,protože jinak se to nepozná.Neměla jsem vůbec žádné potíže.

  Obrázek uživatele MarSil

  zamlklé těhotenství v 18tt? já myslela, že to může být jen v 1. trimestru. Já měla zamlklé v9tt, v červnu jsem byla na revizi, ted jsem v 19tt a zatím jsem nic nekupovala. Budu kupovat až po vánocích, jméno taky ještě nemám na 100% jasné. Mimčo s dudlíkem

  Obrázek uživatele Jajusskaa

  ano může to být,stalo se to mojí švagrové včera a miminko mylsim musela normálně porodit Sad