příkrmy po stopadesáté | Moje těhotenství.cz

příkrmy po stopadesáté

Obrázek uživatele DenyPu

Tak jinak, holky, které jste začaly přikrmovat asi týden před dovršením 6. měsíce dítěte, co papáte? Zeleninu k obídku, maso občas nebo 6x týdně a 1 žloutek, ovoce jako přesnídávku, kaši na večer,...? My zatím jen zeleninu + občas maso - dnes jsem dala i hovězí, ale prý je to brzy...Začnu s přesnídávkou...Díky Smile

Obrázek uživatele MONA 5

Ahoj my sme začali týden před 6 měsícem s příkrmama ted je to 14 dnů malá měla mrkev,brokolici, brambor, špenát, květák, rýži, fazolky, porek uvařila sem jí jednou z nějaké mražené směsi . Včera sem jí dala kuřecí maso s kapustou a bramborem. Zatím budu dávat maso asi 4x týdně . Já si to vařím vždycky na 2 dny. Odpoledne ovoce s piškotem nebo přesnidávku ale to jí moc nejede . Včera sem jí dala bílý jogurt s banánem tak to jí chutnalo. Večer kaši tu teda zase miluje nestíhám nabírat .Mně sestřička řekla že už může všechno (samo že dávat postupně) jen nesmí bílek, luštěniny a uzeniny.Příští týden už začnu maso 5x týdně a 2x týdně půlku žloutku.Oběd dávám v 11.00 svačinku mezi 15-16 a kaši v 18.00 a dopoledne jí dám třeba dětskou sušenku nebo piškot ale to tak 3x týdně. Myslím že není brzo na hovězí když je libové.

Obrázek uživatele lucininenka

Ahoj-my jsme začínali minulou neděli a zatím máme za sebou mrkev,cuketu a brambor a mixy toho.Maso se má začít přidávat tak za 14 dní až měsíc po zavedení zeleniny a myslím,že rozhodně ne hned 6x týdně,myslím,že obden nebo jednou za 3 dny by to mělo stačit.Jinak první volbou u masa by mělo být kuře,krůta,králík,telecí a skopové.Ostatní masa až později.Žloutek 1x týdně místo masa,ale začala bych s ním až trochu déle.S ovocným příkrmem na svačinku je dobré začít asi měsíc po zavedení zeleniny,je to větší alergen a také,aby to nebyl takový nápor na střeva-začíná se hruška,jablko,banán,později meruňky,švestky,borůvky,třešně.Jinak samozřejmě vše super sehnatelné v únoru :s: :s:

Ahoj maminky,
jelikož zde strašně ráda nakupuji, tak se s Vámi chci podělit. Mají zde super křupky, velký balík za 30,-kč

Krásné středeční ráno maminky.Tak jsem dostala další várečku oblečků pro našeho Mufíka :\x: .Čekáme ještě na jeden balíček a ten bude na dlouho.S nakupováním jsem zatím skončila počkáme na veletrh v Brně prý tam mají krásné věcičky.Dnes jsme 18+0tt šílený jak to letí určitě se Vám to zdá taky.

ahoj...
tak zatím nic:-))
jedu dnes ráno do Jablonce?!..Možná tam už zůstaneme ,uvidíme?.Míša

Maminky kolik kaše mám dávat 4 měs.prckovi na noc?

Maminky kolik kaše mám dávat 4 měs.prckovi na noc?

Tak tet jsem volala pro výsledky a mononukleoza to není :qu: :\x: tak je Petřík Zdravej jen musime hlidat ty jaterni testy zitra deme na kontolní nábery.Mam takovou radost ani nevit holky, predstava ze bych mu pul roku neco zakazovala je strasná tak pa pa krásnej den prejeme

Ahoj holky,mám dotaz.Mohla by jste mi některá poradit. Jurášek 9 měsíců, dostane před spaním 260 ml Nutrilonu a jde spinkat. Cca po 2hodinách se vzbudí se šíleným řevem :^O^: a nechce nic jiného než zase mlíko cca 120-150 a to vypije a zase usne. Čajík nechce. To samé se opakuje ještě okolo půlnoci a 3tí ráno. Vstáváme okolo 6hod +-. Už jsem z toho zoufalá,copak má takový hlad?

Tak opet pridavam dalsi zapisek to budu mit ctenicko za rok dva treba....

Huráááááááááá :\x: :\x: :\x: , konečně vím, co mi pomáhá na ty moje celodenní nevolnosti :sick: . Žádná zázvorová lízátka, ani zázvorové bonbony, ani po ránu piškoty, banán je taky slabý odvar. Nejlépe mi pomáhají LIPO Ovocné čočky a nebo Besip, takže mlsám o sto šest a je mi faaaaaaaakt dobře, moje miminko má prostě asi rádo sladké bonbonky :a\|: :qu: .

Ahoj holky,
jsem smutná, tahle zima je fakt něco. Vypadá to, že brzy budeme mít další pohřeb, zrovna ted, když čekáme miminko, budou všichni zase smutní. Nejdřív děda z přítelovi strany před měsícem, ted můj děda... je to blbý, je to život, já vím.
Už se fakt moc těším na jaro, až budu mít maličkýho u sebe, mě se to furt tak táhne...