Příkrmy | Moje těhotenství.cz

Příkrmy

Obrázek uživatele berda

Ahoj holky, tak nám byly 26. ledna 4 měsíce a nekojím :r: vůbec ode mě nechtěla, tak jsme na Sunaru a je ted spokojená. To je hlavní. Ale když jsem u mudry, tak mi říkala, že příkrmy až od 6. měsíce. Všude jsem přitom četla, že od 4. měsíce. Jak jste na to vy?

Obrázek uživatele berda

my vypijeme za den tak 800ml za den, trochu čajíku. Myslím, že jí to stačí. Koupila jsem i kašičku, ale po ní hrozně špatně kakala, takže jsem jí zatím zrušila. A vážíme 6,5 kg.

Obrázek uživatele Evik

mě tenkrát vypila asi 1.5litru a dr. pořád,že to je moc at ji nechávám dodudlat, :? :? :? byla jsem potom ráda za příkrmy. :hu: :hu: :hu:

Obrázek uživatele Lenka11

Ahoj, nám bylo teď pět měsíců, jsme od malinka na nutrilonu a zatím jsme taky jen na mlíčku. Moje dr nám taky doporučuje začít až od 6. ukončenýho měsíce. Já si ještě ten měsíc počkám, taky nechápu kam všichni ženou. Samožřejmě něco jinýho je když už jen mlíčko nestačí a mimča jsou hladová.
www.prckoviste.cz/eliskakucerova

Obrázek uživatele Mag28

ahojky my jsme na um.mlíčku od 3týdnu a s příkrmami jsem začla od 4,5mes

Obrázek uživatele lussi

Ahojky my jsme na UM od 3 týdne a s příkrmy jsme začly na tom uk. 4. měsíci.Můžeš začít aspon kaší nebo mrkvičkou k obědu. Wink

Obrázek uživatele Ewule

Ahoj no já to ted řeším taky malýmu byli čtyři měsíce 23. ledna. A jsme na Nutrilonu. Dneska jdeme k doktorce tak uvidíme co mi řekne. Hodně papá mlíčka spapká tak průměrně 900ml za den. Kolik Vy?A kolik tvoje malá váží?

Obrázek uživatele Evik

Taky si myslím,že bys už mohla dávat příkrmy.Starší dcerku sem nekojila a příkrmy baštila od ukončeného 4měsíce.Mlíčko už jí rozhodně nestačilo.Měla pořád hlad,pila co dvě hodinky a do tabulek se tedy vůbec nevešla.

konizace - problémy

Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Prima adopce

Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

:c: 2kg maji Jednička

Ahoj teticky, dnes je mi 10 tydnu. Tady je par fotecek, aby jste videly, jaka jsem :cat: Wink . Maminka se me snazi kojit, ale nema skoro zadne mlicko, tak me musi dokrmovat Nutrilonem.

:k: Klfy 31.01.2010 Dance 4

Ahojky holky Smile nemáte tip či neznáte jak spravně poskládat plenu, aby mělo miminko hezky nožičky od sebe?? Ten můj prdolýna má nějak moc sily v nohou a dokáže si ty pleny zmáčknout, tak že nemá nožičky dost od sebe. Dávám dvě...Tady u nás kyčle moc nekontrolujou :?

:c: :c: :c: :c: :c: :c: moje nej nej love :c: :c: :c: :c: :c:

Ahojky všem,tak moje dnešní poradna-super.Malá má 3505g.Jsem otevřená,čípek super(měkký)-chce to jen nějaký impuls,aby se malá narodila(nějakou dlouhou procházku).Tak jsem na ni zvědavá,kdy se vyklube :||):

Maminky pozor,chci vám napsat o šíleném chování Libereckého ALBERTA v NISE.Včera jsem tam jela nakupovat ,a u pokladny mě čekal šok a arogance.Nakoupily jsma v pohodě ale jak už to bývá naší malé Barunce je jí rok se zdálo nakupování dlouhé tak jsem ji dala ROHLÍK a druhou polku jsem dala staršímu synovi.U poklady jsem nahlásila 10 rohlíků ,v sáčku jich bylo 9 jelikož ten jeden jedli děti.

Ahojky, chci se zeptat...můžu coby kojící jít do solárka? Koupila jsem si kdysi permanentku, ale zjistila jsem, že čekám mimi, tak jsem se s paní domluvila, že ji můžu vybrat až po porodu...tak nevím, jestli jít nebo ne..když opominu negativní účinky solárka..chodila jsem tam opravdu zřídka, spíš jen v zimě občas ohřát :///:

Ahoj holky, tak nám byly 26. ledna 4 měsíce a nekojím :r: vůbec ode mě nechtěla, tak jsme na Sunaru a je ted spokojená. To je hlavní. Ale když jsem u mudry, tak mi říkala, že příkrmy až od 6. měsíce. Všude jsem přitom četla, že od 4. měsíce. Jak jste na to vy?

Ahoj holky moje,
tak včera jsem se vrátila z té své pracovní cesty. Byla to teda hrůza, pěkný fofry, úplatky...jen abych to všechno stihla.
Tak ubytování na lodi bylo fakt super, kajuty maličké ale útulné, no hlavně že jsem s přítelem byla sama a nikdo nás neobtěžoval.