Přidejte se k nám do klubu Březňátek

01.03.2010

Ahoj holky!!! Přijďte k nám do klubu Březňátek 2010...Tady nás moc holek nechodí, ale v klubíku je nás hafo :one: ..Pokud někdo nevíte jak tam vkládat příspěvky - což já taky nevěděla a trvalo mi, než mi někdo poradil, tak se to dělá takto: V pravo nahoře je "Můj účet - kliknete na vytvořit obsah - blog-těhotenský deníček - najdete v klubech Březňátka 2010 a píšete!! Dělá se to jinak než vkládání diskuzních příspěvků..tak s tím má problémy zezačátku skoro každý...Tak pokud budete chtít, tak se přidejte :a: .

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, presne tak, je to trosku slozitejsí, :? taky jsem nepochopila :n: , jak se tu prihlasit, az ted, jak jsem si to precetla, takze taky moc dekuji!!!! :+^*: Sice mam termin 25.brezna a 27.brezna, ale je lepsí se prihlasit pozde, nez nikdy, alespon se Vam vsem pak muzu pochlubit miminkem :e): :°O°: :h: :h: :h: a ne jenom ja, ale i ostetní nastavající maminky :€O: . Sice si tady se mnou moc tehulek a maminek nepokeca, coz chapu, jsem nova, ale nektere me hezky privitali a kdyz jsem potrebovala poradit, tak mi vzdycky nejaka poradila a napsala, takze MOC DEKUJI. Preju vsem krasne tehulkovani a mamcam hodne deti. Pa pa Nika :a: :a: :a: :k: :one:

AHoj, moc díky za radu!!! Díky Tobě jsem konečně pochopila jak se přihlásit do klubu:-) Sice tedy už skoro rodíme, ale i tak jsem moc ráda. Těším se, že se budeme i po porodu setkávat a povídat si. Tyto stránky jsou bezvadné, hodně jsem se tu dozvěděla. je to takové velká kavárna plná holek s břichem:-) ....dokážete si to představit...to by byla podívaná jak se všechny koulíme a funíme...:-) Takže ještě jednou díky a krásné pohodové porody a zdravá miminka!!!!

In reply to by janis

:s: kavárna plná holek s břuchem..Přesně tak..No janis takových nás tu bylo víc, co jsme nevěděly, ale máš pravdu..Psát si budem i po tom, co se mimča narodí, takže na přhlášení není nikdy pozdě :one: ..Už je i Březňátek hodně na světě :one: ..Tak honem, honem, písni k nám..Nechápu proč je to tu tak blbě udělané, že to člověk normálně nepochopí :n: ...

Strašně ráda bych se přidala ale já mám pořád dva termíny a ještě takhle blbý 30.3 je první podle MS a 6.4.podle Utrazvuku ,tak nevím jestli se mám přidat do březňátek nebo do dubňátek :s: :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka