prevítem snadno a rychle

07.12.2010

Holky, máte někdo tuhle knížku, případně i další pokračování? Zajímalo by mě, jestli stojí za to koupit nebo jsou to vyhozené peníze. Přemýšlela jsem i jako dárek pro mamku, protože mají i rady pro babičky a dědečky. Tak ted zvažuju, jestli objednat... díky :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

holky díkyyy,
i když názory různé, tak asi stejně koupím té babičce a podle toho se rozhodnu, jestli mají cenu i další díly :-). :a:

Já mám doma prevítem snadno a rychle a i prevítovy první krůčky a pro mě tedy byli super, četla jsem si to vždy v obodobí které jsme prožívali a naprosto jsem u toho řvala smíchy :€): Mám doma i deník špatné matky a tu můžu taky doporučit :one:

ahoj, my u toho teda breceli smichy:) videli jsme presne toho naseho caparta...:) ale kazdej ma jinej humor - ja pisou maminky dole - ze pro ne to byla blbost:) nas to teda pobavilo dost:) byla to ta, kde jsou popsany jednotlivy mesice od narozeni po rok.

já četla všechny tři. nemá to chybu! pro rodiče nebo nastávající rodiče super dárek.

Dostala jsem všechny díly...a je to taková trochu blbost. Člověk se u toho určitě usměje, vidí v tom to svoje dítko, ale nějak mě to moc nenadchlo. Spíš záleží na vkusu, znám lidi, kterým se to zase líbí moc. Co se teda moc líbilo mě je knížka od Terezy Boehmové, Matka z cukru a oceli, to jsem se fakt zasmála.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka