Pozitivní test, špinění, nemocinice a na UZ nic | Moje těhotenství.cz

Pozitivní test, špinění, nemocinice a na UZ nic

Obrázek uživatele Ketinka

  Ahojky, včera jsem začala špinit, spíše starší krev, přes den jsem to neřešila protože jsem dobrala utrogestan tak jsem si myslela že je to po tom. Odpoledne jsem začala špinit ale spíše maličko krve, ale ne moc jen maličko. Jela jsem do nemocnice, doktor mi udělal ultrazvuk a jsem asi 5+2 a ještě nebylo nic vidět, je to normální? kdy jste poprvé vaše mimi viděli? hrozně se bojím, brali mi krev, mám si zavolat na HCG a zítra jít na kontrolní náběr, pokud HCG stoupne 2x tolik bude vše v pořádku ale hrozně mě znervózňuje že to nebylo vidět, napsal mi zase utrogestan a ascorutin. Za každý váš názor budu moc ráda... :r:

  Komentáře

  Obrázek uživatele Iveta1986

  Teď ti přesně neřeknu, jak jsem na tom byla s týdnama, asi 6 plus něco a doktor tam taky nic neviděl. Měla jsem přijít za týden a už tam červíčka viděl. Kamarádka šla taky brzo po zjištění těhu a taky tam ještě nic neviděl. A jí teda nechal čekat tři týdny. Takže takhle brzo je to normální. Hlavně klídek Jednička

  Obrázek uživatele Tez

  Já byla poprvé u dr. asi ve 4+5 a malá černá tečka vidět byla. Ted jsem byla v 6+5 a už to byl flek. Ale neřekla bych, že se to dá takhle paušalizovat, u někoho to vidět bude, u někoho ne...Taky hodně záleží na ultrazvuku, můj dr. má nový, který umí i 3D, 4D, i mi tam ted v 6+5 pustil křivku srdíčka, a pustil to i nahlas, což i mého prvního těhu měl starý ultrazvuk, a tohle ani náhodou...

  Obrázek uživatele lolinka

  Pápá AHojky buď hlavně v klídku, ja když jsme přišla na to že jsem těhu. tak jsme šla k dr až v 6+0 a pak teprve bylo vidět takový malý nic a srdíčko a žloutkovej váček. Určitě se nestresuj a dej tomu ješzě par dní. Miminko teď roste každým dnem.

  Adopce

  Dobrý den,jsem ve 21 týdnu těhotenství.Chtěla bych dát svou nenarozenou dceru k...

  Budu náhradní matka

  Ahoj maminky a všechny ostatní...

  Kam na pohotovost v Brně

  Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

  Zvracení 6x denně v tehotenstvi

  Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

  Milující maminka

  Dobrý den 

  Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

  jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

  Ahoj těhulky a ostatní Smile ... Tak jsme dnes právě 36+4 týden. Máme se tak nějak všelijak chvíli se směju, chvíli zase mračím. Všechno mě bolí hlavně pánev, to je šílený. Ve čtvrtek jsem byla v poradně a výsledky na streptokoka dopadly dobře, takže jsem moc ráda.

  TěhulkaPápá Mám na Vás takový dotázek. Jak to máte teď se sexem? Já se snažím sexovat minimalne. Zaprve nemám moc chut a za druhe mám docela strach.

  Ahojky, včera jsem začala špinit, spíše starší krev, přes den jsem to neřešila protože jsem dobrala utrogestan tak jsem si myslela že je to po tom. Odpoledne jsem začala špinit ale spíše maličko krve, ale ne moc jen maličko.

  Čauky Těhulka , maminky chtěla bych se zeptat jesi z vás některá neprodává angelsouds levněji ? Tak zhruba do 500 kč? Nechci nic drahýho snažím se teď uškudlit každou korunu. Dík moc

  Ahojky bublinko ikdyž vlastně ted už bys měla být hezké miminko.Dneska právě začínáme 11.tt a přesně za týden a jeden den se uvidme u pana dr. na utz už se nemůžu dočkat a tatka taky ne dostane tvou fotečku jako dáreček narozkám které ten den oslaví upečeme mu dostíka ale pak mu sníme my ju?

  Mile maminky potrebovala bych prosim radu,chci vlozit jedne mamince penize na ucet u ČESKE SPORITELNY nevite kolik se plati za vklad dekuji Pápá

  Ahoj holky, jdu si pro radu, dnes ráno jsem se probudila a byla jsem celá taková "navlhlá", když jsem vstala, měla jsem mezi nohama trochu mokro, pak už ale zase nic. Mohla by to být plodovka? Klasický výtok to nebyl.Zítra mám jít na KO, stačí když to sdělím dr. až zítra? Moc vám děkuju za vaše reakce.

  Ahoj tetičky,

  Holky, ač čekám druhé mimi, tak si nejsem absolutně jistá :help: :help: :help: ...několikrát denně se mi stane, že mi ztvrdne děloha - jako ne celé břicho, ale jen tam, kde je mimi, takže děloha,že. jakoby taková křeč, která za chvíli odezní. Já si dřív myslela, že to je jen to, jak se tam mimčo vyvaluje, ale nyní je to častější a zřetelnější. Dělá mi to při námaze nebo když se např.