Potápník je pryč, tak si aspoň zavzpomínám

06.11.2008

Manžílek mi odjel potápět se do Egypta, myslela jsem si, že budu v pohodě, ale je mi vcelku mizerně, i když se snažím nemyslet na to, že by se mu mohlo něco stát. Včera jsem měla ale dva záchvaty pláče. :§)
Tak jsem si aspoň prohlédla naše svatební fotky, aby mi to trochu zvedlo náladu. Pár vám jich tu hodím - slušelo nám to, že? :c:

Tak další ženská, která má doma bláznivýho potápěče! :s: A to buď ráda, že jel "jen" do Egypta - do teplý čistý vody na nenáročný ponory. Až ti začně lézt do jeskyní, na vrakový ponory do 60 m ověšený několika lahvemi, jako ten můj, tak to potom zažiješ teprve strach. }:)

In reply to by Evča

No, on tam jel na safari - včetně žraloků. :00: A v jeskních už také byl a na vracích do 60m také. :s:
Ale tohle měl už naplánováno ještě než jsem otěhotněla a počítal s tím a doluvili jsme se tak, že teď nějakou dobu už nikam nepojede a bude s náma. Má to potápění hrozně rád a kvůli práci si potřebuje takhle odpočinout a vysadit, takže mu kolem toho nedělám problémy. A není to žádný plašan a bere to opravdu zodpovědně, dělal si i záchranářský kurz.

In reply to by Leian

tak to je úplně stejný jak u nás. Taky máte ve výstroji uloženo víc peněz než ve vybavení celýho bytu? :) A neboj, mě taky sliboval, jak se o nás bude starat, bude víc doma... A co se malej narodil není víkend bez ponoru, už byl na 14 dní v Norsku, atd. Počítej s tím, že potápění nedá po porodu pokoj ani za nic. ;)

In reply to by Evča

Jo, výstroj pořád vylepšuje, no není to levná záležitost. Ale snaží se na tom co nejvíc ušetřit a nakupovat tak, aby měl slevy.
Já nepočítám s tím, že by se přestal potápět, ale malou si chce užít a být s námi aspoň 14 dní doma a pak počkat až bude natolik velká, abychom mohly cestovat s ním, ale spíš tak po okolí, ne do zahraničí. Možná až v létě do Chorvatska.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ano, ten salón tipuješ zcela správně. :) Závoj byl přímo k šatům, je pravda, že jsem si ho musela pořád nosit nebo mi ho svědkyně pomáhala upravovat. Ale bylo to jen na obřad a focení, to se dalo přežít. :D
Jinak jsme se brali na zlínském zámku Lešná.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

V pohodě, ráda se podělím o zkušenosti. Já si teda přesně nepamatuju, kdy jsem začala obíhat svatební salóny, ale byla jsem ve dvou a pak v Belle a bylo to jasné. :) Také jsem se vdávala v září a někdy na jaro jsem to začala řešit, asi tak ten duben - květen, myslím.
Myslím, že záloha se odvíjí od ceny šatů, ale já si už bohužel nepamatuju, kolik to bylo v mém případě. :\/: Jinak jsem k tomu měla i taštičku a štólu a koupila jsem tam i botky.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka