Poslední fotečková poradna | Moje těhotenství.cz

Poslední fotečková poradna

Obrázek uživatele Elukiv

Můj milý chlapečku,
tak máme za sebou nejspíš poslední poradnu s fotečkou z ultrazvuku. Na příští totiž pan doktor nebude, protože má dovolenou, tak si nás zkontrolují sestřičky a půjdeme na první monitor.
Tvé aktuální míry jsou následující:
BPD - 77 (vzdálenost temenních kostí)
HC - 280 (obvod hlavy)
AC - 240 (průměr hrudníku)
FL - 55,6 (délka stehenní kosti)
Odpovídáš těhotenství 29+6, takže se prostě o týden přerůstáš a váhu máš vypočítanou na 1325 g. Všechny orgány apod. máš v pořádku Srdce
Jsi krásně otočený hlavičkou dolů a zádíčka boulíš doleva, sestřička byla vpravo, asi jste se dohodli, abych to břicho měla popraskané stejnoměrně :s: Pokud nebude problém s jizvou nebo tak něco, nebude nám nic bránit v přirozeném porodu!
V bříšku se ti daří dobře, čutáš mi pěkně pod žebra. Nemusíš moc jízdu v autě, asi tě pak moc mačkáš. Dáváš o sobě denně úžasně vědět a nejspíš se ti dost líbí v bazénu, to se ani nehneš Biggrin
Jo a od 3.8. už se budeme legitimně válet doma na mateřské, teď mám jako hlavní náplň práce, za kterou dostávám penízky rodičovskou s Viki, tak pak už to bude na tobě :s:
Koncem měsíce se pustíme konečně do té rekonstrukce, tak pak už dám nohy nahoru a budu si jen užívat to těšení se na tebe!

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Prosím prosím, sháníme posledních pár čísel: 34, 41, 59, 88, 173, 182, 202 BILLA samolepek a na výměnu toho máme opravdu hodně, tak si napište.
Romana

Tak a je to tu. Večer se milujem a najednou mezi dveřma stojí čtyřletá dcera s tím, že by ode mě potřebovala rozsvítit v pokoji. Tak jsem šla, uložila jí do postele a ještě se šla pak napít, asi aby měla jistotu, že se u nás nic neděje. Na nic se mě neptala a já jí nic nevysvětlovala. Ale když se zeptá, jak jí to vysvětlit?

Čárečka hezky sílí, tak příští týden volám k Dr. a uvidíme na kdy mě objednají Smile Asi až okolo půlky července, to jsem zvědavá jak to vydržím Wink

Holky, mám menší problém...
ač jsem na začátku těhotenství, od doby, co to vím (téměř) jsem začla víc jíst. Normálně jsem moc nejedla nebo spíš jako vrabec...

Ahoj. Moc bych prosila o radu. Opozdila se mi menstruace a tak jsem si udělala těhotenský testy - oba vyšly //. Ale moje doktorka má příští týden dovolenou a může mě vzít až za 14 dnů, jen mi do telefonu řekla, že mám brát kyselinu listovou. Takže teď 14 dnů vůbec nevím, co mám dělat.

Můj milý chlapečku,
tak máme za sebou nejspíš poslední poradnu s fotečkou z ultrazvuku. Na příští totiž pan doktor nebude, protože má dovolenou, tak si nás zkontrolují sestřičky a půjdeme na první monitor.
Tvé aktuální míry jsou následující:
BPD - 77 (vzdálenost temenních kostí)
HC - 280 (obvod hlavy)
AC - 240 (průměr hrudníku)

tak jsem se dozvěděla, že prý čaje na podporu kojení ředí mléko, že to známé řekla doktorka...tak vám nevím ale přijde mi to k :s: :s: :s: :s: :s: :s:

co vy na to?

Ahoj holky, mám na vás prosbu. Mám za sebou několik inseminaci-už ani nevím kolik. Jedno IVF po něm jeden ET a jeden KET - bez úspěchu. Teď jsem domluvená s doktorem na druhém IVF u kterého zvolíme jiný postup než u prvního, které jsem podstoupila v jiném CARU.