Porodnice Bulovka-co sebou? Poradíte? :-)

19.12.2010

Ahojte holky,
už jsem svůj dotaz psala i do blogu, ale raději píšu i sem. Najde se tu nějaká maminka, která rodila na Bulovce a poradí mi, co všechno si mám sebou vzít-jestli i věci pro mimčo na dobu pobytu (plenky, oblečení, kosmetika...). Nejdřív se zkouším ptát touto cestou než bych se informovala tam ;-)
Děkuji za rady :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já tam rodila před 1,5 rokem, tak nevím jestli se něco změnilo. V podstatě ani nic nemusíš, ale já jsem měla přesto sebou balík vložek, dostaneš tuším jeden, kde je jich cca 20 ks, kosmetiku pro mimčo taky nemusíš, to jsme dostali takový malý vzorky, který úplně vystačily, plenky dostaneš každý den, dostávali jsme huggiesky, to je ale si myslím podle toho, kdo jim co zasponzoruje. A oblečení to samý, na výměnu, kdy si řekneš, já teda měla i náhradní dupačky a 2 body a využila jsem je v noci, když se malá pročůrala a nechtělo se mi courat po chodbě. Dostaneš noční košilku a župan, ty byli čistý na chodbě na výměnu, já měla košilku svojí, protože ty jejich byly hrozně naškrobený a tvrdý. No a teď už mě nic nenapadá, ale klidně se ještě zeptej. Doporučuju ty předporodní kurzy, jsou výborný.

In reply to by DancE

Tak to ráda slyším :-) Já právě koukala i na jejich stránky a tam mají sice doporučený seznam věcí, ale jsou tam psaný jenom doklady a toaletní potřeby, tak jsem si právě nebyla jistá, jestli je to z toho důvodu, že ostatní věci opravdu dávají nebo z toho důvodu, že to tam prostě neuvedli :s: . Moc děkuju za radu :-). Tak já ty plenky, kosmetiku pro malého a oblečení zbytečně tahat nebudu, při nejhorším to pak přiveze tatínek. :+^*:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka