porodnice brno

26.05.2009

Doporučte některá porodnici v brně?Přemýšlím jestli do brna a nebo do Ivančic

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jj, je tam vážně lidštější přístup, já jsem byla hodně v depresi, protože jsem si připadala neschopná, že malýho nemůžu pořádně nakrmit (měla jsem pořád hrozně málo mlíčka) a sestřičky se mě všemožně snažili utišit. Byly vážně moc hodný :one:

Jo a taky je v Ivančicích cvičení pro těhotné, které je první polovinu s balónem na suchu a druhou polovinu v bazéně :qu: . Já jsem tam byla bohužel jen jednou, protože manžel jezdí autem do práce a já jsem neměla možnost se tam dostávat. Ale zato jsem si to pořádně užila a bylo to super. :one:

Ahojky, tak já jsem rodila v Ivančicích a můžu říct, že až budu podruhé těhotná, tak tam půjdu určitě zase :one: . Na porodním sále byli super, jak doktor tak i sestřička. Byli hrozně milí a ochotní a můžu říct, že mi to při porodu docela pomohlo. I ostatní doktoři a sestřičky byli fajn, když jsem tam chodila na ozvy, všechno na co jsem se zeptala mi vysvětlili a když jsem tam přijela s falešným poplachem, tak na mě nikdo nekoukal, jako že je otravuju, ale ochotně mi dali pásy a řekli zase co a jak. Jenom na dětském se mi moc nelíbili sestřičky, měla jsem problémy s tím abych se rozkojila a bylo to tam, co sestřička to jiný názor. Při druhém dítěti už ale budu vědět, jak na to, takže tam půjdu zase. Můžeš je poprosit, aby tě dali na pokoj s druhorodičkou, která ti poradí. Vím, že se tam na to jedné holčiny ptaly, já jsem byla na pokoji sama :one: O Bohunicích jsem neslyšela nic dobrýho (jak na běžícím pásu). Ale Obilňák si docela chválí, ale s tím nemám žádné zkušenosti.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

děkuji :) jsem kousek od ivančic ale nevím...mám operovaná záda a tak kdoví jestli mi dr nenapíše císař(mám v zádech tyče 2 a šrouby) a tím pádem nemám ohebná záda

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka