??PORODNÉ??

27.05.2010

Holky mám dotaz, když se teď zvedla ta mateřská, měnilo se nějak i porodné? Kdesi jsem slyšela že už není 13tis ale že se zvedlo na 17.tis.... je to tak?

Kliknutím vložíte smajlíky:

navrhuju,aby porodné "císařským řezem" bylo 13 tis.kč a porodné "normální cestou" bylo 50tis.kč,protože to je daleko složitější a bolestivější a vůbec náročné pro maminku /teda aspon si to myslím,já ještě nerodila/ :s:

In reply to by rozárka1

no já teda nevím, ale kdybych za ten můj hodinovej přirozenej porod měla dostat 50 a kámoška, která po 13 hodinách trápení snahou o přirozený porod musela na císaře, dostala "jen" 15, hamba by mě fackovala :?

In reply to by rozárka1

Tak s tim nemohu souhlasit, prožila jsem si porodní bolesti a nakonec šla na císaře, je pravda, že pak už jsem spala, ale to probuzení a ty další dny v bolestech......... Po porodu hned se o dítě staráš a máš ho u sebe, kdežto mě ji dali až čtvrtý den.........

In reply to by marta88

no jo,ale asi tak netrpí jako při porodu,ne???Tak teda to by bylo napůl :s: když by maminka trpěla a až pak by byl zákrok,tak by dostala porodné 30 tis.kč
Neměla jsem jít do voleb já?Možná byste mě zvolily :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

byla to sranda,pokud máš tak nízké IQ - tak pro upřesnění.Některé maminy tu jsou fakt k popukání,naserou se kvůli prkotině,to je sííííla :00:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

...ale přece se nebudete kvůli tomu hádat, vždyť to nemá cenu... život se musí brát s humorem jinak bychom se tu asi zcvokli. Nemyslím si, že to bylo myšleno nějak ve zlém a vždy vyzní jinak myšlenka když se napíše a nebo když se vysloví. Každý to pochopí po svém a pak vznikají dohady. Takže klííííd a nohy v teple ;) :a:
A rozárce1 hodně štěstíčka u porodu :||): :€s€:

In reply to by rozárka1

no já nevím...má švagrová rodila tak, že 5h měla slabý kontrakce, pak jeli do špitálu, tam ji prdla voda a za hoďku a půl měla malou u sebe. Vyřechtaná nám volala z porodního sálu, že by klidně rodila hned znova a ráno běhala jak laňka.
Já šla na vyvolávání, kde mě trápili tabletama, jen šílený bolesti a nic, pak mi píchli vodu...bolesti a žádnej pokrok, pak kapačky...všechno a já se tam trápila, jak .... pak najednou museli malou rychle vytáhnout...sláblo jí srdíčko...měla šňůru omotanou kolem krku a pro jistotu ještě kolem ruky...normálně by to prý porodit nešlo a malá by porod nezvládla....já ve stresu, že to nezvládne na císaře...celej den jsem se pak klepala...malou jsem neviděla a druhej den ta jizva teda k***sky bolí a mamky, co rodily normálně kolem tebe chodí a ty jsi jak troska............
takže já bych za toto dostala 30tis a švagrová 50?

In reply to by rozárka1

No ne, tak jsem to nemyslela....jen jsem tím chtěla říct, že dle mýho je správný, že je porodný stejný. Prcek mi to vynahradil už až až :h: Ale většina maminek, co rodí císařem, tak příjde o tu euforii z toho, že porodily mimíska a ten báječný pocit ho mít poprvé na bříšku, což u těch videí u toho i pláču :s: Protože maminka po císaři má akorát tak třes a zašívanou díru do břicha a mrňouska nemá ten den ani u sebe :(
A ty bys mi za to chtěla zkrouhnout ještě porodný :s: :s: :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka