Porod Nikolky

16.05.2011

Tak jsem se konečně na chvilku dostala k PC abych Vám trochu popsala porod. ;)
Do mého odjezdu do porodnice jsem všechny informovala o průběhu a napíši tedy co se dělo po našem příjezdu,který byl něco po 21.30hod večer a kontrakce po 6 minutách. :spid:
Po příchodu mě sestra prohlédla,sepsala papíry,šla jsem na tokáč,ale malá chrněla :'zz): Dostala jsem injkeci na urychlení a šla na balon kde mě muž masíroval záda,protože se mě zhoršovala jejich bolest :( Pak mě sestra poslala do vany s teplou vodou,ale tam se mě po nějakých 20 minutách udělalo blbě a tak jsem musela ven a to už jsem měla takové bolesti,že jsem se musela opřít o muže abych to vůbec ustála :||): Šla jsem na vyšetřovnu,sestra mě píchla vodu a dala klystýr,který byl příjemný a trochu pomohl od bolestí :8_/: Po :zadek: a sprše jsem ještě dostala tabletku na urychlení.
Pak teprve začalo pro mě tedy to opravdové peklo,protože mé křížové bolesti mnohem horší než u Honzíka a já doopravdy myslela,že to nezvládnu :( ........nevěděla jsem na co se dřív soustředit,protože se po mě chtělo abych si držela nohy a tlačila,ale já to nezvládala,protože ta bolest v zádech byla strašná a byla jsem ráda,že jsem to udýchala :O ,tak mě tedy sestra pomáhala jak mohla a když pak řekla,že deme na sál,tak jsem jí celá vyčerpaná říkala jestli už to bude a ona mě uklidnovala,že už doopravdy ano :girl: Na porodním sále jsem tlačila jak o závod až mě primář musel zastavovat,protože malá by vylétla a on ji musel držet aby se tak nestalo :||): ,ale ono to nešlo netlačit to tak hodně nutilo,že se to prostě nedalo :O Naštěstí vše pan primář ustál a dokonce nemám ani nástřih :) jen jsem maličko praskla uvnitř,ale to už jsem vůbec nevnímala a byla štastná,že všechno dobře dopadlo a malá je konečně na světě :girl:
Porod byl krátký,bolest větší,ale to je tím,že jsem měla ty křížové bolesti a bez nich by to bylo asi jiné :)
Ještě jsem přidala foto bříška 5 dní po porodu,ale už to není takové jako u syna :spid: oblečení mě sice je i velké,ale bohužel boky nějak hodně rozšířené a nemohu nic zapnout :spid:

Porod Nikolky
Porod Nikolky
Porod Nikolky
Porod Nikolky
Porod Nikolky
Porod Nikolky
Porod Nikolky
Porod Nikolky
Porod Nikolky
Porod Nikolky

Veru ještě jednou velká gratulace, malá je nádherná :h: a teda bříško fakt super, mě se už taky trochu zatahuje, ale ještě pořád jsem jak ve 4. měsíci těhu :€s€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No já dneska koukala a koukala a myslím, že mě to taky nemine, ta kůže je prostě větší }:)

Veru moc moc gratuluji, malá je nádherná! A ty máš bříško parádní, kam se na to hrabu já měsíc po porodu :00: :a:

Ahoj Veruš, ještě jednou moc gratuluju!!! Přijde mi, že jsme to u Tebe všechny prožívaly tak nějak nejvíc, byly jsme z toho vyjukaný a najednou se to nás všech týká a některé mají porod taky za sebou, to je něco.... Malá je nádherná :heart:

Fíha, ty křížové bolesti, to je ale svinstvo :€z€: Verčo, ale nakonec to byla poměrně rychlovka a hlavně, malá je úžasná :kiss: a pěkně valím oči, kam se ti podělo to tvé obřé bříško :bulva: To budu mít po porodu taky tak super postavu :///: Takovou jsem měla snad naposledy v 16 :€z€: Jsi kočka!

Ahojky Veru, malá je kočenka :cat: asi po mamince :€s€: Všechno jste to zvládly na jedničku :)
A to tvoje bříško - to máš teda moc pěkné :) můžu jen doufat, že to budu mít taky tak :€):

Verčo, moc gratuluju k malé, je fakt krasavice :one: A Tvá postava po poporu je fakt luxus :metal: To teda nebudu mít ani náhodou :€\€: :€}€:

Veru malá byla hned po porodu opravdu krasavice!
Bolístky už snad brzy přebolí, to nejhorší máte za sebou a ty budeš mít už i víc času a síly věnovat se sama sobě, aby ses líp cítila! A bříško máš teda luxusní i tak!

Verčo, moc gratuluju!!!! S křížovými bolestmi to při vší úctě byl rychlý výkon :one: !! Bříško bude dobré, lež na něm. Boky se můžou vrátit i po půl roce :a: Pa!!

VERU,AZ NA TY BOLESTI KRIZOVE TO BYLA RYCHLOST :||): MALA JE UZASNA,JESTE JEDNOU GRATULUJI.A POSTAVICKA SUPER :one: .HLAVNE AT SE TO OBRATI A MALA SPI V NOCI :€s€: .

Verunko, krásný porod až na ty křížové bolesti iiii nebo ne? :help: to víš, já jsem vybobkovaná až za ušima, tak se trošku uklidňuju :€Ss€: malá je krásná a ta tvá postava ... můžu jen závidět, bříško budeš mít zase krásný, když už takhle vypadá po pěti dnech :bulva:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka