Porod?? Jestli ano, tak se zatím mějte krásně :-)

25.03.2010

Ahoj holky. Tak posílám jen krátké info. Cca ve 20:30 mi začaly bolesti. Jako při MS. Střílí mi to až do zad a pořád mě to prohání na velkou. Zatím se mě drží až doteď, ale nějak to nedokážu spočítat, zda chodí nějak pravidelně..Spíš mám pocit, že jsou nepravidelné, ale velmi časté. No uvidíme :-)..Jdu to zkusit zaspat a snad se mi to nepodaří :C]]: ..V opačném případě vám ráno napíšu, ale kéžbych se sem už nemohla dostat a byla v porodce :///: ..Přeji vám krásnou noc a sladké sny :8_/: . :a:

Ahoj holky. Tak jak už víte, porod to opravdu byl :-)..Je milé jak teď čtu, jak mi přejete snadný porod a já už ho mám za sebou...amaličkou u sebe :-) :a:

Jůůů předpokládám že už to máš za sebou když ses už pak neozvala.Snad jste s miminkem v pořádku a brzy se o tobě něco dozvíme.

huhu gratuluju už jsem si přečetla že máš mimíska u sebe a dala jsi mi naději, u mě to teď vypadá totiž dost podobně.

Přeji všechno krásné a pevné nervy a jen a jen samé dobré věci :)

:C]]: Jestli už jsi v porodnici, tak ti přeju hodně štěstí a moc moc moc sil při porodu,..ať se ti narodí zdravé miminko a ty ať jsi taky v pořádku,.houpu tady Lucinku ve vajíčku a myslím na to, jak se narodila. Je to pořád ještě živý a tak držím pěstičky, jestli už máš rozběhlý porod,....Ivet a Lucinka :a:

Tak doufám, že si toto přečteš až za pár dní :). Držím pěsti, třeba jsi teď už někde v porodnici. Ty bolesti znějí nadějně :).
Jsou 2 ráno a nemůžu spát. Bolí mě celý člověk, ale přitom mně nebolí nic, divnej stav. A protože se pořád převaluju a nemůžu už hodinu spát, tak jsem šla dělat raději něco užitečnějšího. Pořád na sobě hledám nějaké pravidelné bolesti, ale nic, už jsem zoufalá...
Takže Zuzu, držím palec!

Tak myslím, že tu někdo brzo pofrčí ;-) dej nám vědět, ale myslím si, že už je to ono a jedeš si pro broučínka ;-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka