PORADTE PROSIM!!!

17.07.2008

Mala ma za tyden 5mesicu,zatim jsem plne kojili.Vecer jsem ji davala spat ve 20.00 a probouzela se mi kolem 6rano(pekne vydrzela).Tedka jsme za noc po 4vzhuru,ani sem se nedivala na hodiny kolik bylo.A ted rano jsem ji chtela dat nakojit,a ona se zacala prohybat,stekat..proste nechce.Tak ted lezi bez jidla :( Ja uz nevim.Pred den mi v kocaru vydrzi 2hodky(ale to spi,a pak se probudi a hned zacne rvat)A doma mi pije nekdy i poul hodkach(a pije treba 5min)Myslim ze uz se mi nestaci tvorit mliko a ji to nestaci.Chci jit dnes se zeptat u dr. ale chci se zeptat jeste vas.Tak co mam delat?

Já bych to zkusila vydržet.Je to asi hrůza,ale dala bych tomu chvilku-mlíčko se tvoří podle poptávky a třeba je to ten růstový spurt.

Třeba jí něco trápí a nemá hlad, chce se jenom takhle mazlit, nerostou jí třeba zoubky? A tak často jí dávat nemá smysl, mlíčko mimi tráví hodinu, takže když přestaneš tak až hodinu po puštění prsa, dříve ne ať jí pak netrápí bříško. Jinak když se vzteká u jednoho tak ji dej k druhému a pokus se bude vztekat i u druhého, tak to není mlíčkem ale nějakou bolístkou. My to teď 14dní prožíváme taky(jeden den tak a druhý v pohodě a přes noc se taky častěji budí než jsem byla zvyklá), ale mám 3měsíce a chlup, ale u nás v rodině rostou zoubky dříve (ségra a synoveček měli ve 4.měsících). Tak ještě vydrž a nestresuj se, k dr je zatím jít brzo. A ještě mě napadlo jestli si včera nejedla něco, co by malé v mlíčku mohlo vadit a nechutnat ji (česnek, červené víno, koření ...), pak dej vědět jak malá, jestli už je to lepší nebo ne. Zatím papa.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka