Poradna 36tt | Moje těhotenství.cz

Poradna 36tt

Obrázek uživatele vřískoťáček

  Krásný den těhulky dubnový. Pápá Tak i já se hlásím ze včerejší poradny. Tlak mám pořád okolo 140/80,na váze celkem o 16 kilo víc a Cs 0. Koulení očima Zatím je vše v pořádku,doktorka mi udělala stěr,tak snad to bude taky dobrý. Teď už budu chodit každou středu a příště na první monitor,jsem na něj moc zvědavá. Ptala sem se dr jestli je normální,že se mi na pravý bradavce udělaly 2 takový jako vystouplý znamínka,tak na to jukla a prej je to dobrý,že se to někdy udělá. Tak to sem ráda,že to není nic neobvilkýho. Smile
  S miláčkem sme byli na předporodním kurzu,kde sme se dozvěděli vše potřebný. Kurz vedla strašně milá sestra,kéž bych ji měla u porodu! Porodnice je teda moc pěkná,porodní sál vypadá tak pěkně domácky,člověk si ani nepřijde jako v nemocnici. Ovšem při pohledu na porodnický křeslo se to ve mě nějak sevřelo. Mám z toho čím dál větší strach. Mám strach že se něco stane,z bolesti,z toho co bude potom,jestli se dokážu postarat o to malý stvořeníčko. Začínám si uvědomovat že je to zodpovědnost na celej život a nic už nebude jako dřív. Samozřejmě se už ale taky moc těším. Tyhle obavy sou asi normální,ale nějak mi to nedá spát,mám prostě strach ze všeho... Dozvěděli sme se,že porodnice je na tom dost špatně a vůbec naní jistý že se udrží. Sad To by teda bylo dost blbý do budoucna,nemám představu letět rodit do Hradce nebo Trutnova.
  Jinak musím říct,že miláček mi strašně pomáhá. Srdce Pomáhá mi s oblíkáním,zavazuje mi tkaničky,prostě je mi velikou oporou a za to sem mu moc vděčná. Dojímá mě,když mi říká jak se na našeho broučka těší,jak si s ním bude hrát,říkáme si jaký asi bude...
  Omlouvám se za román...užívejte si poslední týdny těhulky Těhulka

  Konizce čípku

  Ahoj holky,

  byly jste někdo na konizaci čípku?

  Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

  Dvojčata

  Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

  Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

  tak vám jdu ukázat toho našeho maličkého. Jmenuje se Prokop, a narodil se 18. 3.
  Sice nemá ani 2, 5 kila, ale je to dlouhá se 48 cm.

  Ahoj holky, tak po třech letech konečně vkládám profilovku. já si to lezení neodpustila ani ve svatebních šatech:)

  Ahoj Holky, jsem ve 31. týdnu. Už pár dní pozoruji to že když dlouho sedím, a pak vstanu mám hroznej tlak jakoby břiše směrem dolů. Včera jsme měli s přítelem Sex a dnes od rána mě jako by bolí, nebo nevím jak to říct mezi nohama, jako kdybych dělala provazi či co. Teda jen při chůzi.

  Ahoj hoky, sice to přímo do těhu nepatří. Chceme taky miminko, ale nijak to zatím nehrotíme (= neležíme na tom - ani to není možné, jsme v ložnici s 3,5 letým synem Smile ), Pořídila jsem si menstruační kalíšek Luno a mám ho tedko zrovna 2.den. Je to teda vynález, to Vám povím.

  Ahoj holky, MS měla dorazit v pondělí a zatím nic - což se mi fakt normálně nestává, zkoušela jsem test, ale ducha mám jen na teskáckým testu s citlivostí 25 - včera odpoeldne tam byl duch a dnes ráno taky - ale nezesílil. Na mamatestu s citlivostí 10 ani dneska ráno nic - čistě bílo?? Máte podobnou zkušenost že by to mohlo být těhu?

  Uplynul půlrok od mé poslední návštěvy nemocniční neurologické ambulance. Doktor, kterého mi přidělili posledně, se tvářil, že jsem nerozumná kráva, když nechci jít na operaci, nejlépe hned, a když jsem mu vylíčila důvody, které mi v tom pro nejbližší cca dva roky brání, milostivě mi do papírů poznamenal „výhledově zvážit operativní řešení a za půl roku přijít na kontrolu“.

  Ahoj Holky, tak podávám hlášení co u nás nového?
  No, vesměs je mi stále blivno, naví se mi zhoršil exém.
  Mám červený fleky na krku a rukách, je to úplně hnusný, jsem z toho nešťastná, tak se musím objednat na kožní, aby mi na to dali nějakou zklidňující mastičku, zatím to mažu Calciovkou, ale žádnou změnu neregistruju.

  Ahoj Matýsku, maminka si pořád říkala, kde se schováváš, že bříško neroste, a teď posledních pár dní jsi se začal nějak moc projevovat a vybudoval sis už docela pěkný domeček :///: , maminka se nemůže už skoro ani ohnout, zimní bundu už nezapne, tak snad už začně být konečně hezky :)..

  Krásný den těhulky dubnový. Pápá Tak i já se hlásím ze včerejší poradny. Tlak mám pořád okolo 140/80,na váze celkem o 16 kilo víc a Cs 0.

  Ahoj,
  tak dnešní poradna v pořádku, ani se neotvíráme.. Sad už jsem doufala že by se malému mohlo chtít už pomalu ven, v noci mě tvrdlo bříško a bolelo podbříško..