Poradíte? | Moje těhotenství.cz

Poradíte?

Obrázek uživatele Myša

HOlky jdu k vám opět na radu Koulení očima
Můžete mi říct proč mi to odstává a jestli se to dá zpravit jinak než vypáráním :s:

Komentáře

Obrázek uživatele Myša

HOlky, tak mám znovu udělané sedlo. Zjistila jsem, že jsem v tom sedlu špatně přidávala, tak proto se mi to asi vlnilo. No ale chci se vyvarovat dalšímu párání, tak bych chtěla radu. Nevím zda to napíšu srozumitelně, ale nevím kde začíná rukáv a kde zbytek toho svetříku? V místě kde mám 3KS, tak ty 3KS patří k rukávu nebo ke svetříku?

Obrázek uživatele vodnanka

já jsem si to narovnala a jak mi to vycházelo tak,aby to bylo pěkné, tam jsem si to označila a bylo .... vyšlo mi to na obou stranách stejně Smile

Obrázek uživatele adela kochrtova

No, já si teda nepamatuju jak to bylo v návodu, ale asi bych jeden nechala na rukáv a dva na tělo :///: ono na tom asi až tak nesejde, to jsou jen tři sloupky, to by neplechu nedělalo, spíš aby ti vycházel ten vzor Wink

Obrázek uživatele Myša

:+^*: :+^*: no o vzor se nebojím, spíš aby se mi to opět nevlnilo Sad tak jdu pokračovat Smile

Obrázek uživatele adela kochrtova

určitě jsi přidala moc, hele, zkusím to popsat srozumitelně, změř si, ja asi potřebuješ široký svetřík dole a pak si změř, kolik ho máš v úrovni podpaží. Plácnu třeba že v podpaží náš 45 cm a chceš, aby dole měl 60, takže rozdíl je 15cm. Vezmeš metr a na jedné řadě přiložíš a spočítáš si, kolik sloupků dělá těch 15 cm. ˇ5ekněme, že to bude nějakých 30 sloupků, takže to znamená, že o těch 30 sloupků musíš postupně v několika řadách přidat, takže tak jak jsi zdvojovala každý šestý, to je podle mě moc, jestli máš kolem dokola nějakých 80 slůpiků, tak byhc zdvojila v jedné řadě třeba každý 12, pak postupně každý třináctý atd. je to taková piplačka, kolikrát ty návody neodpovídají a každý háčkujeme prostě jinak.

Obrázek uživatele Myša

Je mi jasné, že každý háčkujeme jinak, ale protože je to můj první svetr, tak jsem se chtěla řídit tím, jak je to napsané. Věřím tomu :///: že později to půjde líp a bez párání Koulení očima No už jsem to vypárala a vypárala jsem to celé Sad Jak jsem psala, nelíbila se mi tam nakonec ta oranžová :€\€: Díky z radu, zkusím to podle ní udělat :+^*: :+^*:

Obrázek uživatele vodnanka

já bych řekla, že někde přidáváš a dost se ti to rozšířilo . Zkus si spočítat oka v posledním proužku a třeba o 3 proužky výš.

Obrázek uživatele Myša

No on to má být svetr do A a přidávám, tak, že po ukončení sedla jsem udělala 3 řady bez přidávání, čtvrtou řadu jsem přidala tak, že jsem zdvojila každý šestý KS, tak jsem udělala 5,6,7 řadu a v 8. řadě jsem opět zdvojila každý 6.KS a měla bych tak jít až dokonce. Dělám to podle návodu :\/: Asi to mám vypárat že? Ale jak a kolik mám zdvojit aby to bylo do toho A, ale jen tak vkusně?

Obrázek uživatele vodnanka

aha, tak to nevím, já teď dodělala svůj prvníá svetřík, taky do A, ale s tím vzorečkem krajkovým od sedla. tophle vypadá, žes přidala a pak někde zase ubrala ... nebo přidáváš nestejnoměrně a vlní se to. Určitě bych to vypárala.

Obrázek uživatele Myša

A to jsi dělala ten jak jsem ti dávala odkaz na tu paní Vendulku? Protože jestli jo, tak je to to samé přidávání akorát místo vzorku DS a KS. No stejně jsem uvažovala, že to vypářu, nelíbí se mi tam ta oranžová :s:

Obrázek uživatele vodnanka

jj, myslím, že je to on .... no je možné, že se to jinak chová u toho vzorku a jinak jen u DS ... a když je střídáš s KS, tak tam bych nepřidávala. To budeš muset spíš přidávat podle sebe , ale upřímně myslím, že to bude pořád jakoby odstávat, i to Áčko, prtotože z těch DS to není tak vzdušné.
Mě se tam ta oranžová zrovna líbí :///:

Obrázek uživatele Myša

Jéžiš a já si to přečtu až po vypárání :§) No to sem celá já, všude spěchám :\/: Ale věděla jsem o jedné chybě, která byla v prvních třech řadách, na první pohled to nešlo sice vidět, ale dělalo mi to neplechu, neměla jsem ty kraje rovné. Když se na to tak dívám a odmyslím si tu oranžovou, tak je to takové bledé Koulení očima No a uvidím, už jsem přemýšlela, že to budu háčkovat s tím vzorečkem, ale už mám objednané knoflíky, ale nevím zda dojdou. No šak než udělám znovu sedlo, tak mám čas se rozmyslet :s:

Obrázek uživatele vodnanka

no tak uvidíš .... ten vzorek to dělá přeci jen jiné ... asi tím, jak je trochu vystouplý. Já jsem si právě myslela, že bez té oranž to bude takové nevýrazné .... a navíc jí mám moc ráda. Zase ty proužky jsou ale super, že k tomu můžeš udělat různé čepice v různých barvách :metal:

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Dobrý večer, milé dámy... ještě mě napadla jedna taková anketka, spíš tak by mě zajímalo v souvislosti s tou hudbou, co posloucháme a máme rády:
1. byly jste v dětství/mládí na pionýrském/skautském táboře?
2. kolik vám bylo let?
3. kdy (v jakém roce) a kde jste byly?
4. máte s tím spojený nějaký silný zážitek eventuelně písničku?

ahoj maminky nehtařky :°~°:

k vánocům jsem dostala sadu na nehtíky tak dávám moje výtvory jak šel čas :s:
pořád je co zlepšovat ale fakt mě to chytlo a baví měto Sluníčko

Ahojda holčiny, tak aby byl můj deníček kompletní, musím se i s vámi podělit o zážitek ze dnešního testování. Jsem 10. den po ET po zavedení jednoho embrya a test by mohl už dnes být pozitivní. Bohužel nebyl. Takže náš první pokus byl neúspěšný.
Holčiny, mám dotaz. Můžu jít na KET hned další měsíc?

Ahojky,
včera jsem byla na kontrole, mimísek je v pořádku a hezky si tam hemží, ale já mám problémy Sad
Vysoký krevní tlak, dostala jsem na to prášky Dopegyt, takže se to nějak pohlídá.

Tak jsme se posunuli už do 12.-tého týdne Smile Dnes jsme 11+1tt.

Holky tak dneska v noci to byl mazec....Co půl hodinu jsem byla vzhůru jaký jsem měla křeče...Myslela jsem, že zešílím, tvrdlo mi břicho a chytala jsem křeče do třísel,do nohou a ještě mě píchalo v mlíkárnách, teď mě bolí rozkrok, jak kdyby mě tam někdo nakopal....

Ahojte holky nase ja uz opravdu nevim co si pocit nase dr mu dala atb ktrere nepomahaji ldyz sem vcera volala ze ma ve dne v noci 38,5 tak mi rekla at vydrzime jeste den,to se uz nedalo stale mi plakal ja se bala jela sem na pohotovost tam mu udelali crp= ten ma zvyseny na vysledky krku cekame vyter nos ma ok dnes jdem na orl ma cervene ouska asi ten zanet nas prave nase dr nikam neposlala ju

Ahojte holky nase ja uz opravdu nevim co si pocit .Synek 10m ma tyden horecky a zadni rymu a prej cervene ousko na orl sme zatim nebyli jen u obvodacky.Nase dr mu dala atb ktrere nepomahaji ldyz sem vcera volala ze ma ve dne v noci 38,5 tak mi rekla at vydrzime jeste den,to se uz nedalo stale mi plakal ja se bala jela sem na pohotovost tam mu udelali crp= ten ma zvyseny na vysledky krku cekame

Milé spolutěhulky,

Holky Vikky nám rodííí :\x:
O půl jedné mi přišla smska: jsem v porodnici, mám kontrakce, bolí to jako kráva! Voda zatím nepraskla, mysli na mě a drž palce.