Poprvé se sám posadil :-) Nějaké nové fotečky | Moje těhotenství.cz

Poprvé se sám posadil :-) Nějaké nové fotečky

Obrázek uživatele Janča24

Ahoj tetky.
Dnes se mi Kubíček sám poprvé posadil Smile Ani nevím jak se mu to povedlo, protože na kolínkách jsem ho zatím ještě nepřistihla....... je to prostě lenoch línej!!! :s: Smál se tomu a mě radost Smile Já samozřejmě taky!! On je ale i palice dubová :€m: Prostě neudělá ani paci paci, ani pápá :r: :r: Jediné co mí je tanyny tanyny Smile Zkusím vložit video Smile Jak jste na tom vy ostatní?? Už určo lezete, vstáváte........ že??

Tak jsem si dnes ráno udělala testík a nic. Ještě to nechám být a uvidíme. Cyklus jsem jak dlouho měla rozhozený, ale tři poslední MS jsem měla už dost srovnané. Sice ne na den přesně, ale tři, čtyři dny to tam kolísalo. Teď jsem to čekala tak 20. až 22. srpna a doufala jsem,že to tak dostanu, protože jedem zítra s manžou na svatební cestu.

Ahoj, myslíte, že bych mohla letět letadlem na dovolenou? Až poletíme tak budu cca 9.týden. Mám to nahlásit doktorovi? A ještě mám dotaz nezbyl někomu doma Ascorutin?

Ahoj holky,

Ahoj holky, chci se zeptat jakou váhu a výšku mají vaše dítka v osmi měsících? My jsme měli při narození 3440g, 50cm teď máme v 7,5 měsících 6850g a 68cm, tak si říkám, jestli to není nějak málo? Máme holčičku a kojím. Vím, že každé dítko je jiné, ale jen tak pro srovnání. Díky

Ahoj, tak uz se sem konečne hlasim přes sebe a ne přes kamaradčim učet.

ahoj holky, může 14ti měsíční dítě sekanou a jídla z mletého masa? díky

ahoj holky, může 14ti měsíční dítě sekanou a jídla z mletého masa? díky

Ahoj holky, tak mě napadlo, jestli už uvažujete o tom, že svým batolátkům pořídíte bratříčka nebo sestřičku? Popřípadě jaký věkový rozdíl byste mezi sourozenci chtěli nebo pokud už děti máte, tak vaše zkušenosti s věkovým rozdílem u dětí....snad jsem to napsala trošku srozumitelně:)