POOMOOC!!křeče............

09.07.2009

ahoj ženy, jsem upě v pasti. To, že mám zácpu, s tím jsem se smířila , ale s tím, že mě doprovázejí takové křeče, s tím teda neee...je to peklo }:) porodní bolesti jsou oproti tomu hadra, to fakt, nelžu. Je to hnus. Začne to levou stranou, púak to pokračuje po celém podbřišku, někdy i do kříží, no hnus jeden filajovej. přitom si nejsem vědoma, co dělám špatně..stravování mám v pohodě, bych řekla, každý den jeden jogurt, ovoce , zelenina, piju dosti :°°//: . Tak co..co s tím...? Mohu psyllium? to jsou fakt hnusné křeče, bych nepřála ani nepříteli. Já tím trpěla i v prvním těhu, to mě chytalo třeba i po cestě do obchodu..peklo. Teď ě to naštětsí chytne doma...si neumím představit, co by bylo, kdyby mě to chytlo venku, když jsem na prochajde s malou...si to předtsavte těhule veze kočárek a svíjí se v bolestech. Fajné fakt. Tož mi ěnco poraďtě. Budu ráda za každou trošku do mlýna. Díky :s: :a:

Ahoj jsem na tom úplně stejně minule jsem utekla z hodů, protože jsem bolestí myslela, že umřu, jak kdyby mi to trhalo střeva. 'prostě se to tak někdy sejde taky nevím co s tím.

Nech si napsat od doktorky Magnosolv, jsou to rozpustné šumivé pytlíčky, a ráno jeden nalačno... to pomáhá nejvíc...

AHojiiik, no tak to musí být šílený :\/: ....určitě pomáhá magnesium a potom papej vlákninu. A pokud by to nepomáhalo a bylo to tak strašný pořád, šla bych k doktorovi pro radu, co s tím....já mám občas taky křeče, ale nikdy nebyly tak šílený a hlavně je mám oprvadu jen OBČAS...
Ono ti asi mimi začíná střeva hodně utlačovat ...tak budu držet pěstičky, ať nad křečema zvítězíš a netrpíš tolik :)

psylium můžeš... hodně vlákniny hodně tekutin... já teď jím hodně ovoce (broskve nektariny a melouny) hodně staví škroboviny (brambory, ale třeba rýže je v pohodě ;) a vodu piju pokaždé když projdu koem kohoutku, mám celkem žízeň, jo a pomohlo mi magnesko, má projímavý účinky a taky si dělám saláty acelkem dost je mastím olivovým olejem ;) to taky pomáhá a teď jsem přidala i omega3 mastný kyseliny (hlavně kvůli DHA kyselinám, ale je tam i rybí tuk ;) ) tak už chodím relativně pravidelně co 2-3 dny :s: před tím klidně i 5 dní nic... takže tuším jak ti je a když jsem na ten záchod konečně došla, tak jsem měla křeče a seděla tam půl hodiny :s: Ale řekni to Dr. dá ti nějaký čípky nebo ti něco poradí ;) , ale křeče nejsou sranda ;) ale tak po tom 16tt mě to pomalu přešlo ;)

In reply to by mabis

díky za radičky, vyčerpávající. ;) se zácpou se potýkám od začátku, ale ty křeče začly až teď v 16.tt, což je fakt hnus a jsou opravdu nepříjemné..aspoň, že vím, že po nich násleeduje WC. Díky :a:

In reply to by dupkaM

nemáš zač, občas si říkám jestli by některé z néně příjemných projevů nemohli mít potencionální tatínkové... protože se na mě můj občas kouká, že si vymýšlím a že se chovám jak jediná těhule na světě (no na ranu v takovou chvíli, ale jinak je zlatíčko)

In reply to by dupkaM

třeba vstát 3krát za noc a jít na wc.... a pak zjistit že ti někdo šlohl těhupolštář.... :s:, křeče v lýtkách a tu zácpu... jinak naštěstí jiný příznaky nemám... vidíš to mi připomíná a jdu si ďobnout vitamínky ;)

In reply to by mabis

to vstávání za noc, mi povídej...bych tam mohla i bydlet :!k: navíc chlap chrápe, takže super, takže ještě, že má na směny, když má noční se aspoň vyspím :s: , jinak jej musím převalovat na bok, no je hrozný... :sick: křeče v lýtkách mi ještě nic neříkají, ale to přijde.... :00:

In reply to by dupkaM

tak já mám magnésko špatný odjakživa... no na první těhu okamžik jsem letěla den před kontrolou mojí dr. na pohotovost, protože jsem začala kolabovat, protože mi strašně klesl hořčík... (ony tam byly původně prďolky 2, ale jedna se nechytla)

poznam ....) nic z toho co jsi psala nepomaha a vis co nakonec pomohlo magnezko kdyz jsem zacala brat - vrele doporucuju :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka