pomoc - opuchlý ret | Moje těhotenství.cz

pomoc - opuchlý ret

Obrázek uživatele Helis1

ahoj holky,
dnes jsem se probudila s opuchlým rtem, jak kdyby mě tam něco kouslo, ale žádný kusanec tam nevidím. Nevíte, co by to mohlo být? Co s tím mám dělat? A nemůže to uškodit 7mi týdenní holčičce?

Na opary netrpím, nikdy jsem ho neměla. Jak poznám, že jde o opar? Slyšela jsem, že ten snad může být pro mimčo škodlivý Sad

Co radíte?

Obrázek uživatele lufulie

Tak u mě začíná opar. Ret nejprve napuchne, pokračuje to malými puchýřky,které někdy mokvají. Likviduji v té první fázi vatičkou namočenou do octa,kterou tu napuchlinu poťupávám.

Obrázek uživatele Helis1

a za jak dlouho to zmizí? A nemůže to ohrozit mimčo?

Obrázek uživatele lufulie

Když se to rozběhne do puchýřků, tak týden až dva,pak už je jen stroupek.Hlavně si na to nesahej prsty, jinak se dá opar roznést po celém obličeji. Děťátko to prý může ohrozit v prvním trimestru, jen když se užívají mastičky z lékárny,které obsahují nějakou škodlivou látku. Nechala bych to normálně odeznít (někde jsem četla, že se oparu zbavíš za stejnou dobu ať už ho léčíš nebo ne).

Obrázek uživatele Helis1

díky moc za reakci. Pro jistotu jsem psala pediatričce a ta mi říkala, že to může být jen otok z toho, že jsem špatně ležela. Je pravda, že teď už tam skoro nic nemám.

Kdyby to náhodou byl opar - za jak dlouho se objevují ty puchýřky? Ten den kdy to opuchlo nebo až za pár dnů? A jde u toho i něco cítit - např. pálení, svědění...? Já se omlouvám za blbý dotaz ale ještě nikdy jsem to neměla.

Obrázek uživatele lufulie

Většinou to první den naběhne a svědí, do druhého dne byly puchýřky.A opravdu to svědí a bolí.

Přímá adopce

Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

Přímá adopce

Dobrý den,

jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

Přímá adopce

Hledáme maminku co se nemůže o své miminko postarat a chtěla by ho dát k přímé adopci. Své vlastní miminko nemůžeme ze zdravotních...

Hledáme dětátko k přímé adopci

Dobrý den,

 

s mojí manželkou hledáme děťátko k přímé adopci, protože nechceme, aby skončilo v kojeneckém ústavu, ale u...

Změnily jsem vám nějak prsa.

Holky ráda bych se zeptala jestli po té antikoncepci nebolí prsa a nebo spíš se zvětšují je poznáte rozdíl děkuji za odpověď.Niki

je tady někdo? A taky nemůžete spát jako já?

ahojky těhulky! budete některá rodit tento měsíc v Jablonci nad Nisou?? Mimčo s dudlíkem Holčička

ahoj holky,
dnes jsem se probudila s opuchlým rtem, jak kdyby mě tam něco kouslo, ale žádný kusanec tam nevidím. Nevíte, co by to mohlo být? Co s tím mám dělat? A nemůže to uškodit 7mi týdenní holčičce?

Holky tak se mi konecne podarilo vlozit fotecku meho čtvrtečniho t.testiku.tak jukněte http://www.mojetehotenstvi.cz/me-1 jinak jsem dnes zas testikovala ale čárka je furt stejně slabá,tak snad v pristich dnech zesili.zkoumala jsem grafik a ja jsem bud dnes 14dní od ovu a nebo dokonce jeste miň,tak proto asi ty slabý čárky,co?

Ahojky holky bych potřebovala poradit.Máme tu kokosovou matraci takže monitor dechu špatně snímá a každou noc jednou to hlásí falešný poplach.Zkoušela jsem to dát pod prostěradlo a deku jenže sem to dala jakoby na šířku a vznikl tam takovej schod tak by na tom hajat nemohla.Kdybych to dala na délku jak to má být tak si myslím že to bude na prd protože se vždycky do rána přesune z prostřed k jed

Ahoj holky,prosím o radu.V porodnici jsme dostali papír prohlášení o narození dítěte a stím si máme zajet na matriku a na základě toho nám vystaví rodný list,ale nevím zdali nám ho dají hned a nebo budeme muset čekat na vystavení?Nevíte jak to je?????

Ahojky...holky tak vcera odpoledne a navecr jsem si prozila peklo a to doslova ....to co se ve me delo bylo fakt otresny....zaclo to cca v 17h asi tak kolem 18h jsem skocila do sprchy a pul hodky si pomahala teplou vodu...takova ta rada bud to prejde a nebo se to rozjede...a me to porad neprechazelo..

vložila jsem další várku oblečení, tak mrkněte Wink http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=147434