pomoc-kojím a začalo mě bolet v krku a mám teplotu

27.08.2009

Dobré ráno všem maminkám...potřebovala bych radu..dnes ráno jsem zjistila, že mě bolí v krku tak jsem si změřila teplotu a mám 37,6.
Malé je 11 dní a plně kojím...změřila jsem jí teplotu taky ale čelním teploměrem a ukázalo mi to že má 38.
Nevím co mám dělat, čekám ještě až se vzbudí abych jí naměřila normálním ze zadečku, ale co pak mám utíkat k pediatričce?A když ona teplotu mít nebude a já jo tak co si eventuelně mohu vzít za prášky na bolest v krku a teplotu?
Děkuji moc za odpovědi, jsem docela zoufalá a bojím se abych jí nenakazila...
Hanka

Kliknutím vložíte smajlíky:

moc děkuju, roušku už jsem dávno sundala , stejně jsem měla pocit, že bych ty bacili jen držela v té roušce a bylo by to jen horší, vylekatjsem jí tím ale snad nemohla vždyt jí je teprv 12 dní.
JInak už se cítím o dost lépe teplota klesla ještě včera a okolo krku mám šátek a kloktám.
JInak mocinky díky už jsem zase o něco chytřejší...pá :a:

děkuji moc za rady byla jsem z toho vykulená..jdu si vzít paralen a potit se a malou budu kojit s rouškou.Pediatrička je tam až odpoledne tak jí skusím pro jistotu zavolat, ale mezitím se jdu trochu dát do kupy, děkuji vám všem ještě jednou a moc...díííííky

In reply to by sowonofonka

Prosím tě, roušku nepoužívej, ještě malou vyděsíš. ;) Kup si ještě pastilky Propolki, mě docela pomohly, na hnisavou angínu jsem pak měla Penicilin a kloktala jsem šalvějový čaj. :*8*: Brzy se uzdrav, papa :a:

ja mnela chripku,teplota 39.Podle laktacni poradkyne jsem si davala paralen a ibuprofen po 4 hodinych.Hezky to zabralo,teplota po 3 dnech zmizla a ja porad kojila.Jinak se o nej starali maminka s manzelem.Malej nic nechytnul.

Taky jsem na tom byla podobně jako ty. měla jsem teploty a bolelo mě v krku ani jsem pomalu mluvit nemohla. Kojila jsem normálně malou Dr. mi řekla,že můžu brát paralen ten neškodí. malá v tu dobu byla taky nějaká nakřáplá,ale ta to spíš chytla od mojí starší dcery,která byla v tu dobu taky nemocná. Pa

Ahojky,pokud naměříš malé přes 38,utíkej s ní k doktorce,přecejen je hodně malinká a taková horečka by být neměla.Jinak můžeš paralen a můžeš maximálně tak pastilky na krk,nebo kdybys to měla něco jako angínu,tak můžeš antibiotika ve spreji Bioparox. Ibalgin vyjímečně můžeš,ale každopádně dvoustovku a ne pravidelně a dlouho.

normálně koj, při 38 se může, to si pusinku nespálí :-), dej si paralen. Pokud nekačleš a nehepčíkáš tak to snad nechytí, ale roušku si v lékárně si koupit můžeš a při kojení ji používat. Holt prcka nějakou dobu nesmíš pusinkovat ...
:a: http://picasaweb.google.com/Dejmalka

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka