pomoc:)

29.01.2013

Ahoj holky, prosím potřebuji radu. Před 14ti dny jsem byla 14dní na neschopence se zánětěm nosohltanu. Dnes jsem se ráno probudila a mám zas rýmu jak kjáva. Další atb rozhodně nechci a na neschopenku taky jít nemůžu. Máte některá zkušenost s tím, jak se zbavit rýmy v těhu? Jinak je mi fyzicky skvěle, ale z nosu mi to kape co minutu :00: . A co myslíte, můžu zázvorový čaj a zázvor všeobecně?

Děkuji za jakoukoliv radu, pohlaďte :€O:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak to udělátko je fakt perfektní :s: . Dnes jsem nestíhala, ale zítra vincentku koupím a pak dám vědět:)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj, tak Vincentka super, když si to provedu, je mi hned líp, ale jen na chvilku, tak snad se to bude zlepšovat. Navíc jsem nevydržela a na rady mých zákazníků si objednala Konvičku na výplach dutin, což bude podle mě ten tvůj udělátor, tak pak dám vědět :///: . Jedna má zákaznice říkala, že je to luxusní záležitost na očistu :s: , tak se docela těším, jelikož mi ta rýma sráží na kolena celkem často :00: .
Tak díky za rady :a: :a:

Zázvorový čaj se v těhu doporučuje při žaludečních a chřipkových stavech pokud dobře vím, tak si myslím že v menších dávkách určitě neuškodí ;) :a: . Ať je brzy lépe a spíš bych se snažila pít vodu s cotrónem než antibiotika :one: :a: .

In reply to by Dana V.

Díky za radu, na netu jsem to totiž nikde nenašla a lékárnice byla protivná a na otázku, jestli ten zázvorový čaj v těhu smím jen pokrčila rameny. Tak já si jej budu dělat jen sporadicky,a budu se dopovat vitamíny, manža nakoupil pomeranče, kiwi, jablíčka, tak snad to vyběhám :s: . A atb opravdu druhé v těhu nechci, ty jedny stačili, měla jsem z nich docela vítr a obvolala kvůli tomu půl republiky :s: :s:

In reply to by Dana V.

Jojo, vitamíny do sebe tlačím ćo se dá. Zázvorový čajík si dávám jednou denně, tak snad to bude o.k. Taky by se mohlo umoudřit to počasí. Zvládla jsem už nakazit i manžu a nevlastního synka, tak je to radost, vyloženě domácí bakteriová pohodička :s: . Tak díky za radu a měj se :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka