Pokusy o sapní na zádech nebo bříšku

10.01.2010

Ahojky tety,
tak máme za sebou další více méně probdělou noc.
Včera jsem prostě řekla, že musíme tu Verunku naučit spinkat na zádech nebo na bříšku přes noc, aby se jí ty nožky rychle daly do pořádku. Díky jedné mamince tady na portálu jsem zjistila, že pravou nožičku máme v pořádku, ale na levé nemáme dovyvynutý kyčelní kloub - proto máme ty popruhy.
Tak jsem včera Verunce udělala hodně místa v postýlce, dala jsem jí tam peřinku do které když se zaboří tak prostě co potřebuje mýt podležo bude mít a co ne tak ne. Položila jsem jí na záda, nožky měla podložený a vypadalo to dobře. Jenže Verunka není zvyklá na to, že by měla usnout sama. Do pár minutek spustila řev, ale nebyl to řev kvůli tomu že ji nechovám ale bolestivý pláč. Říkala jsem si že ji nechám řvát a třeba se unavý a usne. Utěšovala jsem ji, zpívala jsem hladila no prostě všechno možný ale ona plakala a plakala. Po půlhodině pláče jsem jí vzala do náruče a všechny věci předělala s Oldou k nám do postele, že třeba bude klidnější když nás bude mít u sebe. Bohužel to nepomohlo. Nakonec jsem jí ruce dala do kazajky z plínky aby byla klidnější a položila jí na bříško, že přece jenom s těmi nožky na tom bříšku nebude tolik házet. No usnula a tak jsme pod ní strčily nanynku aby se nám neudusila a kdyby seněco dělo aby to začalo pískat. No podařilo se tedy aby měla nožky odtažené, ale bohužel se mi po hodině probouzela s pláčem. Vypila si vždy 30 ml a po prknutí zase usnula. Sice to trvalo asi vždy 5 -10 minutek až zase zabrala, ale podařilo se mi ji dát na to bříško. Taky tedy byla úplně spocená, ale důležité bylo že leží v poloze jak má.
Teď mi spinká v obýváku na sedačce na zádech, tal jsem zvědavá jak dlouho to vydrží a jsem zvědavá jaká bude dnešní noc. Taky jsem si jí v noci dala 3x na sebe na bříško a spali jsme spolu takto, ale já sevůbec nevyspala - taky nejsem zvaklá spát na zádech - spíš na bříšku, tak snad bude po mě :)
No tak už je hore :(

Ahoj Leni, je mi moc líto co s Verunkou prožíváte. Moc držím pěstičky, aby jste měli nožičky co nejdříve v pořádku.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka