Pohyby | Moje těhotenství.cz

Pohyby

Obrázek uživatele veruvas

  Ahoj, holky chci se zeptat kdy jste poprvé citily pohyby miminka v bříšku? Jako druhorodičky. Já jsem dnes podle MS 16+2 a podle UZ 16+0. Sem tam občas něco cítím, ale ne každý den. Možná je budu mít trochu déle. Díky Veronika Pápá Pápá Pápá :+^*: :+^*:

  Komentáře

  Obrázek uživatele Any

  Obrázek uživatele Andulinek

  jinak jsem taky druhorodička a první dcera má 12let......

  Obrázek uživatele Andulinek

  Ahoj Veroniko já jsem tu nová ale jsem taky 16t a občas taky cítím pohyby ale ne každý den.Ptala jsem se na to dr. a říkala že to může být že je to v pořádku.Čím míň bude mít miminko místa v bříšku budou víc cítit.

  Obrázek uživatele Majkisek

  ahoj ,Já tento týden začínám 17t ,mám už dvě dětí a ted to jsou dvajčata ...říká se ,že pohyby u druhého dítěte jsou od 18t,ale myslím si ,že je to individuální u každe ženy ....Já už před pár týdny taky citíla takový vlnění a pán doktor mi řekl ,že to není možný -ale myslím si své ))....podle mně by maminky měli dát na svou intuici )) Pápá

  Obrázek uživatele verča 2

  já jsem druhorodička,jsem v 16 týdnu a zatím jsem necítila ani náznak pohybu ...

  Obrázek uživatele verča 2

  jo a dnes jsem 16+5 a nic:-(dost mě to mrzí,ale co už...

  Obrázek uživatele betynkajanule

  já jsem dle termínu porodu podle biochem .screeningu 16+1 a už cítím takové lehoučké kopance Smile a už asi týden takovy vrteni v brisku kdyz lezim Smile

  Obrázek uživatele betynkajanule

  jsem také druhorodička, první dítě má 15M

  Obrázek uživatele martina2105

  v 15t ale musela sem mit na brichu ruku a tetka sem v 18t a uz to jde citit krasne i bez ruky,nekdy mam pocit ze se mi uz snad hybe i bricho Smile

  ahoj holky tak mě dneska napadlo jestli jste některá otěhotněla když jste plně kojila?

  Ahoj holky, stále přemýšlím nad tím jak to dopadne semnou co se týká mateřské a rodičovské? Nevíte některá jak to je

  Dne 31.10.2011 mi uplyne dvouměsíční výpověď z pracovního poměru dle § 52 písm a) Zákoník práce. Naše pobočka se ruší, nikoliv celý zaměstnavatel. Jsem zaměstnaná 3 roky na dobu neurčitou.

  Ahoj holky,

  Ahojky, tak jsme včera s přítelem trochu výletovali a při té příležitosti mě konečně přítel vyfotil :-). Tak posílám fotečky našeho domečku. Včera jsme byli 20+5. Jo a dneska poprvé prcek kopnul tatínka, před tím se mu ho pořád nedařilo zastihnout :-).

  Ahoj, holky chci se zeptat kdy jste poprvé citily pohyby miminka v bříšku? Jako druhorodičky. Já jsem dnes podle MS 16+2 a podle UZ 16+0. Sem tam občas něco cítím, ale ne každý den. Možná je budu mít trochu déle.

  Holky jste tady některá z Nového Jičína a popř. blízkého okolí.

  Holky, tak je to tady, vyprala jsem první várku plenek a ejhle skvrny od kakání zůstaly. Napiště mi prosím nějaké rady, jak perete vy, při jaké teplotě a co používáte za prací prostředky!! Díky:)

  Ahojda holky,
  chtěla bych se zeptat zda některá z vás nemá zkušenosti s všude propagovaným EMULIPSEM ANÝZ,měl by být na podporu tvorby mléka a proti nadýmání miminek?

  Ahoj holky,mám dotaz. Je tu nějaká maminka která prodělala konizaci děložního čípku? Chtěla bych se zeptat,jestli to má nějaký vliv na otěhotnění a následné těhotenství? :?

  http://www.mojetehotenstvi.cz/pomocte-mi-prosim-pineni-pri-vstrebavani-h... k tomu to tematu ještě když jste špinili při tom vstřebavani hematomu ,stavalo se vám při čurání že občas vyplula hneda sraženina?vím moc se sleduju ale mam strach