?pohyby?

30.08.2008

ahoj,chci se svěřit...bojím se o toho našeho prcka...furt se nám neozývá,jsem 18+3 a stále necítim ty tak zvaný bublinky ani nic jiného :( ,mám se obávat?už chci aby o sobě dal vědět....kdy jste měli první pohyby vy?

ahojky mas jeste kupu casu,prvorodicky citi pohyby kolem 20tt ja je citila az kolem 22tt,mam totiz placentu na predni stene...hodne prave zalezi na ulozeni te placenty,pokud je ve predu je mimi za ni schovane a pohyby sou citit dyl..takze se vubec neboj..

vubec se neboj, u prvorodicky jsou pohyby citit cca ve 20tt a vys.... a vubec ne nejak pravidelne nebo kazdy den.... dej tomu cas :///:

Já jsem cítila pohyby na 20 týdnu, byla jsem taky od 17 týdne strašně nedočkavá a modlila se, aby bylo všechno v pořádku. Cítila jsem je hlavně když jsem seděla třeba u počítače, asi jak tam je chudinka skříplej, takový tiky, záškuby nebo jak tep. K bublinkám bych to u mě nepřirovnala. Za chvíli to přijde neboj!!! ;)

Ahoj, bud v klidu, máš čas do 23. týdne. A některý miminka jsou otočený tak že ty pohyby necítíš - obzvlášť když je to ještě takový prďolka. A nebo to ještě neumíš rozpoznat, to si ze začátku můžeš myslet, že máš nadýmání apodobně a ono to je mimi. Neboj kdyby nebyl v pořádku, měla by jsi i jiné zdravotní problémy - bolesti, krvácení. Tak ahoj :a:

Ahoj neboj. Já je sice cítila už od 17tt, ale může to být až po 20tt, takže máš čas. Já vím, že jsi nedočkavá, já byla taky, ale potom si jich budeš užívat až až.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka