Podrobnosti od doktora! | Moje těhotenství.cz

Podrobnosti od doktora!

Obrázek uživatele Daisii

  ahojky, tak jsem dnes byla u :*8*: , aby mi vysvětlil mé špatné výsledky štítné žlázy. Takže mám tedy sníženou funkci , dostala jsem léky Letrox a za měsíc mám přijít znovu na krev a testy, aby se vidělo, jestli se hladina hormonů ve štítné žláze srovnává. Clostík jsem ale zatím musela odložit :r: na neurčito. Dnešek byl blázinec úřady , doktor, schánění dárků a dnes večer začnu až do neděle péct cukroví, jsem letos nějak pozadu, alespoň se odreaguji............, určitě sem budu nakukovat i mezi pečením, chci si totiž najít nějaké dia recepty na cukroví, už něco mám od kamarádek , tak letos budu dělat několik nových druhů, tak uvidím jak to dopadne. Chci nahradit mouku hlavně vločkami, oříšky, sušeným ovocem a pod..... Tak kdyby jste náhodou měli nějakej tip , :a\|: :a\|: šup sem s ním :s:, jinak budu dělat i klasiku , to by mi jinak neprošlo Ne . Tak zatím pá Daisii

  Komentáře

  Obrázek uživatele Suza

  Ahoj Daisii,
  tipy na cukroví nemám, ale chtěla jsem Tě uklidnit, co se týká té štítné žlázy. Kamarádka s tím taky měla problémy, dostala prášky na štítnou žlázu a pak v pohodě otěhotněla. Užij si Vánoce a držím palečky;-)

  Ahoji holky, prosím poraďte mi co mám dát svojí 15ti měs NETEŘi k vánocům ?????????? Nějaké typy !!!!

  Nevěděla jsem, jakou fotku vybrat, tak jich je víc, ale vám to neva, že ne? Smile

  Nebojte, žádná katastrofa. Zase menší peklo.
  Když jsem přijela z poradny, došla jsem si pro nezbytný Paralen (na tu blbou hlavu, co každou chvíli bolí) a do Alberta pro přesnídávku, piškoty, jahodový kompot a vlašské ořechy.

  Ahoj všechny Vás moc zdravím,
  včera jsem byla u :*8*: doktora a jsme v pořádku v pátek 18.12 si mám přijít pro těh. průkaz jámám takovou radost že je vše OK :qu:

  Ahoj holky ta moje prdelinka malinká brečí po každém kojení,už jsem vyzkoušela vše a tak jediný dotázek kdo dáváte SAB SIMPLEX kapičky prosím jak často,před či po kojení a kolik díky Ivča

  Ahojky v powerpointu sem si udělala prezentaci a nejde mi nastavit tak aby se po spuštění sama spustila na celou obrazovku.(jako že jí zapnu a hraje jeko film bez toho aniž bych já spustila prezentaci) U jedný se mi to povedlo ale teď už na to nemůžu přijít jak sem to udělala tak pokud tomu někdo rozumíte tak bych byla velmi vděčná za radu :+^*:

  Zdravím Vás maminky, mám doma 7-mi týdenní miminko....z porodnice jsme si přivezli rýmu,kterou jsme měli asi 4 týdny, byla to hrůza...pak jsme měli týden klid a teď 14 dní zase rýma....slyšela jsem,že existuje OLYNTH pro novorozence...nevíte jak často semůže užívat??

  Gábinka v 6 týdnech.

  Ahoj holky, chtěla jsem se zaptat, měsíc užívám tuto antikoncepci a k večeru mě docela pobolívá podbříšek dívala jsem se na SPC a tenhle vedlejší účinek tam není uveden, máte taky některá s tímhle zkušenost????

  No každý den nad tím přemýšlím jak je možné že to tak rychle utíká :$$: :#o: mi přijde že jsem ho porodila včera :||): a ono mu už v Unoru budou 3 :w: :jawdrop: a s Pajinkou je to samé Smile já nevím ale hrozně rychle mi utíkájí