po prvé císařem, musí být i po druhé???

16.03.2011

Ahoj holky, zajímalo by mě jak je to s druhým císařem? Já měla císaře v lednu 2010. A kdybych teďka otěhotněla, ,,rodila´´ bych i po druhé císařem? Někde jsem slyšela, že si člověk může vybrat když má císaře prvně za sebou. Jak to teda je?? Děkuji za info.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, tak já měla prvního kluka císařem kvůli KP v listopadu 2007 a v květnu 2010 (po 2,5 letech) druhého kluka normálním porodem. Dr se mi zeptal, jak to vidím a já chtěla určo zkusit normálně a dr mi to jen schvaloval :) Ale samo mi hlídali a kdyby něco, tak byl CS. :a:

U nas to je tak, ze pokud rodis druheho od prvniho po min. 2 letech a jizva je ok (to se do konce porad sleduje), tak muzes rodit normalne. Ja mam deti od sebe 2 a ctvrt roku, ale rodila jsem podruhe zase cisarem, normalniho porodu jsem se uz bala a nepodepsala bych jim ten papir, ze s tim souhlasim (kvuli ruptury delohy), myslim, ze jsem zvolila (pro mne) mensi riziko - coz byla druha sekce... :a:

Ahojda mě říkali pauzu mezi min.rok a půl ale já stejně plánuju až za dlouho.Dle mě takhle brzy kdyby jsi byla těhu půjdeš císařem páč ta jizva nemusí být pevná to pak sledují uz a uvidí se co dál protože při kontrakci by ti ta jizva mohla prasknout

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj, měla jsem vyvolávaný porod, nakonec malému začali slábnout ozvy a už to jelo, tak akutní císař. Já se ptám proto, že se normálního porodu bojím, když jsem prvně císařem. Jinak díky všem.

Ahoj, já rodila poprvé císařem (akutně) 10/2009 a teď v dubnu bych měla rodit podruhé. Vybrat si nemůžeš, pokud vše půjde dobře, pak tě nechají podruhé rodit klasicky :-) Já snad teď podruhé rodit normálně budu.. :-)

Ahoj, mě moje doktorka říkala, že můžeš rodit normálně. asi také záleží na době, kdy to druhé dítě rodíš, jako mám namysli, jak dlouho to je po prvním cisaři.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka