plíny na noc-jak se jich zbavit?

09.09.2010

ahoj mamči,jak jste odbourali plíny na noc a spaní? Malá jí přes den vůbec nemá,je šikovná řekne si když potřebuje a vydrží i když třeba jede autem,tak než zastavíme,ale v noci a když spí je to děs. Přes noc má plínu a ráno jí má stejně úplně mokrou,takže nechat jí bez plíny? To by spinkala v mokrém? Jak jste to udělali vy? Jsou nám dva roky. :+^*:

Kliknutím vložíte smajlíky:

nám je 19měsíců a už jsme 3týdny přes den bez plínky :a: Noc zatím neřeším i když dnes jí musím pochválit,stávali jsme ráno 8,30h a plínka byla suchá tak jem jí dala hned na nočník a vyčůrala snad půlku nočníku :a:

Ahoj,tak náš malej byl bez pleny přes den taky od 2.letech,ale na noc ji měl do 3 let a 3.měsíc.Taky hodně pil a nějak jsem to nehrotila.Každé dítko je prostě jiné.Pa

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No určitě bych malého takhle nebudila, já buď počkám, až se bude budit se suchou plínou, nebo mu ji zkusím vzít a uvidíme, u někoho to zabere.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

V žádným případě ho netrap! Tím naděláš víc škody, než užitku! Malýmu bude příští týden 22 měsíců, od pondělí je doma bez plen. Do té doby, když běhal nahatej a přišlo to na něj, přinesl si plínu a my mu ji bez řečí dali. Nenutili jsme ho na nočník, jen jsme se ho pořád ptala, jestli to nehcce zkusit. Když nechtěl, nechtěl, řekla jsem mu, že to vůbec nevadí, že má času dost. No a v pondělí přinesl nočník, řekl si o sundání plíny a bylo to. Absolutně bez násilí, nucení, trestů a podobně.

In reply to by Raduš.ka

No tak my k tomu ještě bojujeme s dudlíkem. Už ho ani nechtěl, ale pyk za sebou prodělal dvě virózy a tak jsem mu ho dala bylo to to jediný co ho alespoň trochu utišilo a zklidnilo. Jenže si na něho strašně zvykl. Přes den je to dobrý to si ani nevzpomene, ale ty noci jsou šílený. Nemáme pokojíček tak spí s námi teda spíš se mnou protože manžel spí na sedačce, aby se vyspal.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka