Perníčky pro 11 měsíční dítě

02.01.2011

Ahoj maminky ... teď už je pozdě ptát se, ale nedá mi to ... myslíte, že jsem mohla nějak ublížit naší malé (11m), když jsem jí přes Vánoce dala každý den tak tři perníčky? Já jsem nad tím přemýšlela až dneska, že jsou tam kypřící látky a tak různě. Moc jí chutnaly, tak jsem si říkala, že je jedno, jestli piškot nebo perník. A ještě jeden dotaz ohledně ovocných jogurtů, malá bílý nejí v kombinaci s ničím a tak jí dávám ovocnou jogobelu, tak se chci zeptat, jestli nemám dávat jogurt vůbec nebo aspoň ten ovocný. Mléka pije dost (do dneška stále plně kojím). Díky za odpovědi a do Nového roku přeju všem jen to nej!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, neboj, ty perníčky v takovém množství neuškodí! A joigurt, tak jak píšou holky určitě Holandii :)

Myslím,že perníčky jí neublížily,když neměla alergickou reakci třeba na skořici. Jinak v tomhle věku ovocný jogurty nevadí,má se jenom začínat bílýma,tak měsíc. Já ale dávám jedině od HOLANDIE,jsou to ty uplně nejkvalitnější,jogobela si myslím,že vzhledem ke složení nebude nic moc :a:

Netrap se, myslím, že není jak jí perníčkem ublížit..a ten jogurt dávej normálně dál...Peťule

Vždyť už je to velká holka, pokud se perníčkama nenacpávala od rána do večera, tak to vážně nevadí. Maximálně by jí bylo špatně, zvracela nebo měla průjem, což očividně nenastalo :)
A co se týká jogurtů - proč by mělo vadit, že jí jenom ovocné? Pokud vybereš kvalitní, bez umělých barviv, sladidel a dochucovadel, tak se vůbec nic neděje.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka