Pár řádečků o nás

27.03.2011

Ahoj všichni tak máme další měsíce za sebou a jdeme se vám ohlasit pár foteček a řádečku o nás poslat.
Tak kde začneme Mám 6 zoubků ,ještě pořádně sám nechodím pokolínkach mi to jde rychleji ale zkouším a ujdu asi 5krůčků.Jsem ten největší lumpík pořád něco vyvádím a vylezu až na stůl maminka to nemá ráda sundáva mě dolů a říká že to nesmím. Mlátím mamku mou flaškou na čaj ,A podobnými věcmi i sourozence jsem strašně zvědavý všude vylezu všude vlezu a svým chodítkem když ho táhnu před sebou jak na něco narazím tak dlouho do toho borám až to prorazím moc mam rád hudbu a tancuji k tomu hraji rád na klaveskách no tatínka asi nezapřu taky hraje na klávesech ale vědších :s: :Moc rád rozhazuji cdečka a přepínám a cvakám na televizi.Mamince rád pomáhám z myčkou a nejvedší radost má když si na ni vylezu a všechno co tam dá tak to vyhodim ven :s: to je legrace ,maminka mi řekne že jsem malý rošťáček vezme mě na ruce dá mi pusinku a polechtá mě to mám taky rád šaškárničky a říká že až budu běhat budu všude tam kde mi oči zabloudí.Taky jsem vyhodil věci s šuplíku a vlezl si tam mamka mě vyfotila a každý si mě plete se starším bráškou s tím si asi rozumím nejvíc je ještě doma nechodí do školky tak si dopoledne spolu hrajeme.
Ale maminka a tatínek nás mají moc rádi .Taky umím poslat pusu ,papa a plno dětských věcí.
To by bylo asi vše zdravím vás všechny a posílám pusu.Mějte se papa :a:

Pár řádečků o nás
Pár řádečků o nás
Pár řádečků o nás
Pár řádečků o nás
Pár řádečků o nás
Pár řádečků o nás
Pár řádečků o nás

Honzicku, ty jsi fakt blondaty lumpik, tak dlouhe vlasky :qu: jenom pekne hraj na klavesy at maji doma radost, beztak je tam moc klidu, co? :€Ss€: maminka ti udelala krasnou cepinku, sikulka velika :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jo vlasky už narostly ale maminka mi říka že mi je trošku ostříhá,No myslím že maminka se určitě nenudí ale dovedu být i hodný :)

tedyyyyyyyyy honzíku tysi vyrostl :s: máš docela hodně vlásků-blondáček :€s€: krásné.chodit budeš neboooj.marcelka už začíná utíkat :|€|: tak se měj krásně a pozdravuj maminku

rzuoztáýhtrduikioáýiklk

Tak to bylo pozdravení od Matyáška :c: a teď píšu já. Ahoj Honzíčku, díky za vyprávění a za fotečky, teda Ty jsi rošták, jak stojíš v tom šuplíku :s: Člověk by Tě hned zlechtal a opusinkoval :h: Dávej pozor na brášky, sestřičku a mamku s taťkou ju? :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka