pár foteček ...3.měsíce:)

18.01.2010

Ahoj tety :k: , kamarádi :cc): a kamarádky :girl: ... sice jsem měl 3 měsíce už 5.1.,ale maminka nějak nestíhá, tak posíláme pár foteček až teď :c: .
Mějte se mooc krásně :a: :a: :a:

pár foteček ...3.měsíce:)
pár foteček ...3.měsíce:)
pár foteček ...3.měsíce:)
pár foteček ...3.měsíce:)
pár foteček ...3.měsíce:)
pár foteček ...3.měsíce:)
pár foteček ...3.měsíce:)

ahoj maly má uzasny vyraz a ta predposledni fotka nema chybu...jen přidat bublinku s tim co rika :D moc vam to sluší rodinko :)Lůca

Leni, ten je kouzelný, celý taťka :) v té vaně je naprosto perfektní :D a tlusťounkej není, sestřička je zvyklá asi na nedonošené miminka, které jsou jak vyžličky :)

nám ten ženich krásně roste :one: a ta předposlední fotečka je moooooooooc povedená.Jako když říká naval sem ten foťák a nefoť mě furt a ještě si k tomu ukazuje prstíkem :s: no úúúúúúúzasnej jsme si dobře vybrali.No a tu poslední fotečku máme skoro stejnou jen mezi nožkama něco jiného :s: koukej: http://www.mojetehotenstvi.cz/belunka-pro-dominicka

In reply to by Izabelka

Izunko děkujeme moooc :c: ...my jsme si také vybrali výborně :\x: ... máme krásnou nevěstuuu :qu: . Perfektně jsi popsala Domíškův výraz ... taky jsem to tak říkala :s: . Mamino to by už stačilo... naval sem ten foťááák :C]]:

In reply to by Heluska11

Děkuji Heluškoo :-) ... jak to jde s kojením??? Doufám, že se daří a Domišek krásně papá. Nám to už nedělá problémy... už pěkně papá a dokonce místo po 2 hodinkách papá po 3-4 hodinách :-)
Myslím na vás ....snad už je to dobré
páá :a:

In reply to by Lenousekk

my porad bojujeme, ale ted spis s tim, ze Domimu se nechce tahat a tak radsi zustava hladovy a ma zelenou stolicku, takze odstrikavam a davam z flasky. No co se da delat, je to maly rychlik chce to hned a kdyz to neni hned tak vubec. Jsem rada ze vy uz jste vpohode :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka