Otočení miminka

04.08.2010

Ahojky...tak jsem dnes byla na UZ:) ...malinká se ještě neotočila a vypadá to, že nebudeme žádné malé miminko:)podle všeho pokud se neotočí do toho 34 tt tak se ji už chtít nebude. Tím že je dost veliká. Jak jste na tom vy? Moc mě doktor radost neudělal, protože by musel být udělaný císař...brrrr
Tak posílám fotku našeho psího miláčka...teĎ je už velká, ale jako malá byla k nakousnutí..máte ji tam i s manžílkem.
Děkuji za info a všem přeji krásné těhu. :)

Otočení miminka
Otočení miminka

Neboj ,třeba se ještě otočí , to víš osobnost :c: a jinak máte krásnýho pesana . Taky jsem chtěla , mužíček slíbil štěně na jaře ,ale to už jsem byla těhu a bylo po psíkovi . Tak si pár let zase počkám :s:

Ahoj, máš moc krásného pejska.
Já byla na kontrole dneska, malý už je hlavičkou dolů, jsem 32 tt a váží 2064 g a měří 42 cm, takže to taky není žádný mrňousek, ale jsem rači že má takhle, kamarádka je taky 32tt a její malý má 1200 g a je z toho nešťastná.

¨Neboj se, malá se ti ještě otočí! Všechny jak píšete, že se bojíte, že se miminko neotočí, tak vám všem píšu, že já jsem byla před porodem hlavičkou dolů a DEN PŘED PORODEM JSEM SE MAMINCE OTOČILA A ONA MĚ CHUDÁK MUSELA RODIT KP. Jsem mrcha, co? Ale zvládla to! Jinak většinou se dělá císař, ale dá se i normálně. Neboj se. Ona se otočí.
No a když ne, tak půjde ven císařem - no bóóóóóže. Zvládneš to - šlo to tam - půjde to i ven.
Jinak fotečky máš krásné!

Lobkova (neověřeno)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To jo to je rozumný ale jinak to zvládneš obráceně :one: pořád lepší než císař :)

Lobkova (neověřeno)

In reply to by lusylu

Je to indy vindy jako všechno :s: já bych do toho šla a když by to přeci jen nešlo tak císař se dá udělat vždycky ale já se mu bráním zuby nehty :\x: je horší rekonvalescence, větší problémy s kojením, přeříznuté břišní svaly už nikdy nebudou fungovat jakby měli atd.. já se chci hned spojit s mimi a fungovat s ním na jedné vlně - já vím že ty to tak nemáš a dáváš přednost císaři ale to je každého volba :one: a na té besedě v porodnici byla holčina co rodila první mimi KP a v poho a teď to vypadá že to bude zase KP a chce to zase přirozeně..a jedna moje zákaznice taky rodila obě děti KP a šlo to...je to i o porodníkovi atd..no ale upřímně měla bych z toho větší strach...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka