Ostravajdy!pozor!!!prohlídka porodnice!!

23.04.2008

Před asi hodinkou se tady prozjela mini dizkuze o prohlídce porodnice v OSTRAVA VÍTKOVICE!! :||): co říkáte nato dolmuvít se a jít tam společně v daný den ? ;) myslím, že naši chlapi převážně pracují a mě samotné se tam nechce,a vzhledem k tomu, že tam chci chodit na kurzík :dance: bych se šla kouknout ráda!Tak navrhněte kdy?? je to každou středu v 12h.a trvá asi hodinku :qu:

tak já bych se taky připojila, jestli to teda platí napište třebas zprávu kdy přesně v kolik atd.......nebo jestli jsem správně pochopila že v 10.00 7.5. u mlíčnáku???

myslím že místo bude protože ten kurz mají pondělky, úterky a čtvrtky tak že si myslím že to bude ok, aspon to tak mají napsané na webu

ted jsem tady chvíli nebyla, dávali nám novou anténu k internetu a co se tady nevyklubalo. :s: holky připojuju se taky sice mám ještě dost času, ale aspon nebudu muset sama. :///:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

to je jak je hlubiňák!!!!!v hrabůvce ,tak nahoře na patře na opačné strně od HALLE klidně přijď ještě si musíme dátt ale čas v kolik holky???? :00:

In reply to by lucie a rosta

No to doufam, jsem uz rozhodnuta ze se do prace nevratim, je to tam dost narocne. A budu si to tehotenstvi aspon vice uzivat doma. A vychazky to mi musi napsat, mu reknu ze mam chlapa cely den v praci a ze musi do obchodu.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

sekretářku primáři v nemocnici zni to ze se tam nic nedela, ale chodim i po oddeleni a kolikrát já výjdu schody za den v praci ani nemluv.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No to neni, sice jsem byla pod dohledem, ale prace hodne, 8 hodin se nezastavíš, i manžel mi říkal že bych už měla zustat doma,

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ja do centra k Dr. Vlčkovi, soukromník, platila jsem u něj 1 200,- za těhu, nadstandard, pokaždé UZ, fotek kolik si řeknu, prohlidka kdykoli a telefon primo na dr i domu v noci atd....

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka